Bozlu Holding A.Ş. 

Şirket Bilgileri

 

    Bozlu Holding A.Ş.   

Dinamik yapısıyla sürekli gelişerek büyüyen Bozlu Holding her biri kendi alanında öncü şirketlerden oluşmaktadır. Holdingin tüm şirketleri en yeni teknolojiyle hızlı, kaliteli ve insan odaklı hizmet verme prensibini benimsemiş; faaliyet gösterdikleri sağlık ve teknoloji alanlarında köklü geçmişleriyle Türk ve yabancı pazarların ve kullanıcıların güvenini kazanmışlardır.

Bozlu’nun temelleri, 1990 yılında MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.’nin kurmasıyla atılmıştır. Sağlık ve teknoloji ana başlıkları altında toplanan şirketlerin oluşumunda, söz konusu faaliyet alanlarının eşik değeri yüksek, ileri teknoloji gerektiren ve Türkiye genelinde makro düzeyde değer sağlayacak işler olması gözetilmiştir. Bu doğrultuda hayata değer katan bir çok ilk Holding şirketleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 

Kurumsal yapılanmasını kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan Bozlu Holding, faaliyetlerini modelleştirerek bölge markaları yaratmaktadır. Holding’in ileriye dönük hedefleri arasında, Doğu Avrupa ülkeleri ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde de etkin faaliyet göstermek yer almaktadır.

Kısa sürede bünyesine eklediği şirketlerle hızla gelişen Bozlu, kurumsallaşma sürecinde şirketler arası koordinasyonu güçlendirmek 2009 yılında holding yapısı kavuşmuştur.
 

MNT Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş

Nükleer Tıp İşletmeciliğinde Türkiye'de ilk olan, ileri ve kaliteli düzeyde Nükleer Tıp ve Radyasyon Onkolojisi hizmeti veren MNT, uzun yıllar içinde edindiği tecrübesi ve bilgi birikimiyle sağlık sektöründe danışmanlık, fizibilite, tasarım ve eğitim hizmetleri vermekte; cihazı, personeli ve radyofarmasötiği sağlayarak '' Komple Nükleer Tıp Bölümü İşletmeciliği'' çözümleri sunmakta ve sektörde üretken ve kalıcı sağlık politikalarının oluşturulmasına katkıda bulunmaktadır. Türkiye’de alanında bir çok ilki gerçekleştiren MNT, elde ettiği tecrübe ve birikimini yurtdışı açılımları ile Doğu Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Ön Asya'da değerlendirmeyi hedeflemektedir.

 

  

MNTLAB Laboratuvar Hizmetleri

2007 yılında kurulan ve Holding’e 2009 yılında katılan MNTLAB Laboratuvar Hizmetleri, 1600 m2'lik merkez laboratuvarı ve şubeleri ile uluslararası normlarda kurumsal ve bireysel kullanıcılara hizmet vermektedir. MNTLAB, klinik kimya, immünoloji, hematoloji, mikrobiyoloji, enfeksiyon immünolojisi, patoloji, sitogenetik ve genetik alanlarında ülke çapında referans bir tıbbi analiz laboratuvarı olacak şekilde sürekli yenilenen çağdaş teknolojik alt yapı ve yetkin personeliyle, tıbbi tahlil, analiz ve danışmanlık hizmetlerini kalitesinden ödün vermeden sunmaktadır.  

 

 

Neolife Tıp Merkezi

Neolife Tıp Merkezi, gelişmiş teknolojik donanımı ve uluslararası arenada kendini kanıtlamış hekimleri ve sağlık profesyonelleri ile güncel tedavi protokollerinin uygulandığı, bireylerin tedavilerinin fiziksel ve sosyal yönleri ile desteklendiği onkolojide uzmanlaşmış bir merkezdir. Levent’te bulunan merkez, gerek radyasyon onkolojisi gerekse de medikal onkolojide sunduğu tedavi programları ile Türkiye ve çevre ülkelerin referans onkoloji merkezi olmayı hedeflemektedir.
 

 

Synevo Laboratuvar Hizmetleri


Nükleer tıp alanında bir bölge firması olmayı hedefleyen Eczacıbaşı-Monrol, konusunda uzman  çalışanları ve bayileri ile Türkiye'deki nükleer tıp merkezlerine PET çekimlerinin yapılabilmesi için kullanılan F18 FDG de dahil olmak üzere Nükleer Tıp alanında kullanılan radyofarmasötik üreten ilk Türk firmasıdır. 2010 yılında moleküler ve mekatronik tıp konusunda yürüttüğü araştırma, geliştirme, inovasyon ve üretim faaliyetleriyle dikkati çeklen MOL-IMAGE firmasını bünyesine katan Eczacıbaşı-Monrol, başarılarını bölge ülkelerinde de sürdürmektedir.

 

Epsilon Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.


1993 yılında kurulan ve tıp elektroniğinde dünya liderlerinin distribütörlüğünü yapan Epsilon Elektronik tıp satış, pazarlama ve satış sonrası teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Epsilon Elektronik, ürün gamındaki nükleer tıpta kullanılan, kalibrasyon ve kalite kontrol radyoizotopları ile ekipmanlarının yanı sıra radyoterapi cihazları ile radyasyon onkolojisinde kullanılan dozimetre sistemleri, hasta pozisyonlama ve sabitleme sistemleri gibi ürünlerle anahtar teslim çözümler sunabilmektedir.
 

 

Epsilon Landauer Dozimetri Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.

Teknolojideki gelişmelere ışığında tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de medikal ve endüstriyel alanda radyasyon giderek daha sık kullanılmaktadır. Epsilon Landauer, artan ihtiyaç çerçevesinde mesleki ve çevresel radyasyonun ölçülmesine yönelik hizmet vermektedir. Alanında dünya lideri olan Landauer Inc ile ortak girişim olarak kurulan firma Türkiye’de profesyonel olarak kişisel dozimetri hizmeti veren ilk özel firma olarak, üstün teknolojiye sahip OSL dozimetreler ile güvenilir doz ölçümü hizmetleri sunmaktadır.

&Bozlu Holding A.Ş. İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 22
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Radyoterapi Teknikeri İstanbul, Tokat MNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
Radyoterapi TeknikeriMNT Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
*Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoterapi Bölümü mezunu,
*Ekip çalışmasına yatkın,
*İnsan ilişkilerinde başarılı,
*Öğrenmeye istekli,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Bölge Satış Yöneticisi İstanbul Synevo MNTLab Laboratuvar Hizmetleri
Bölge Satış YöneticisiSynevo MNTLab Laboratuvar Hizmetleri

Üniversitelerin tıbbi laboratuvar, biyomedikal, biyoloji veya kimya fakültelerinden mezun,
Tercihen sağlık sektöründe  tecrübeli,
Satış ve pazarlama konularında  minimum 2 yıl deneyimli,
Minimum orta düzeyde İngilizce bilgisine sahip,
MS Office Uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
İnsan ilişkileri, sözlü ve yazılı iletişim becerileri güçlü, uyumlu, ekip çalışmasına yatkın,
Analitik düşünebilen,
B sınıfı ehliyeti olan ve aktif araç kullanabilen,
Seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerliğini yapmış,
istanbul’da ikamet eden veya edebilecek.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
IT Servis Mühendisi İstanbul VOSS Varinak A.Ş.
IT Servis MühendisiVOSS Varinak A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir.
Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir.
Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.
Aranan Nitelikler·         Üniversitelerin Mühendislik (Tercihen Bilgisayar Mühendisliği) bölümlerinden mezun,
·         En az 2 yıl iş tecrübeli,
·         Teknik literatürü takip edecek ve yurtdışı ile iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilen,
·         Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli olmayan, aktif araç kullanabilen,
·         Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek,
·         Takım çalışmasına yatkın,
·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda sorumluluk sahibi,
·         Hızlı öğrenebilen, esnek çalışma imkanlarına sahip,
·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip
·         Bilgisayarla ilgili sorunlara destek verebilecek, müşterilere alanıyla ilgili sorulan sorulara cevap verebilecek,
·         Server ve Donanım konularında deneyimli, Windows server kurulum, destek ve bakımını yapabilecek,
·         Network ve TCP/IP konusunda bilgi sahibi olan,
·         Sanal Server konusunda bilgi sahibi olan,
·         Disiplinli çalışabilecek,
·         Kendini geliştirmeye açık ve yeni teknolojiler ile çalışmak isteyen,
·         Askerlik tamamlamış veya muaf,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Kurumsal İletişim Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Kurumsal İletişim Uzman YardımcısıBozlu Holding A.Ş.

Üniversitelerin tercihen İletişim, İşletme, Halkla İlişkiler, Basın-Yayın veya ilgili bölümlerinden mezun,
Alanında en az 2 yıl tecrübeli,
Sağlık sektöründe ajans, kurumsal iletişim konularında tecrübeli
Yazılı, görsel ve dijital medya ilişkileri konusunda deneyime sahip, şirketin bu alandaki iletişim çalışmalarını yürütebilecek,
MS Office programlarını çok iyi derecede kullanabilen, 
İyi derecede İngilizce bilen,
Yazılı ve sözlü iletişim yeteneği, organizasyon, planlama, takip ve raporlama yönü kuvvetli, sunum becerileri güçlü,
Takım çalışmasına yatkın ve insan ilişkilerinde başarılı, yaratıcı, yenilikçi, problem çözme yeteneği olan, detaylara önem veren,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden ya da edebilecek. 
   “KURUMSAL İLETİŞİM UZMAN YARDIMCISI” aranmaktadır.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
RADYOLOJİ TEKNİKERİ Adana, Çanakkale... Bozlu Holding A.Ş.
RADYOLOJİ TEKNİKERİBozlu Holding A.Ş.
Nükleer Tıp işletmeciliğinde ilk olan ve faaliyetlerine 1990 yılında International Hospital Nükleer Tıp Birimi'nin işletmesini üstlenerek başlayan MNT, hizmet ağını kuruluşundan bugüne Türkiye genelinde özel ve kamu sağlık kurumlarında faaliyet gösteren elliye yakın merkeze yükseltmiştir. MNT, yirmi yılı aşkın tecrübesi ile ekipman, sağlık personeli ve radyofarmasötik sağlayarak “Nükleer Tıp Bölümü” ve “Radyasyon Onkolojisi Bölümü” işletmeciliği çözümleri sunmaktadır. MNT Sağlık Hizmetleri A.Ş.'nin hedefi, sağlık sektöründe tanı ve kanser tedavi çözümlerini entegre olarak sağlık işletmelerine sağlamaktır. MNT'nin en önemli özelliklerinden biri de, hizmetlerini Türkiye'nin her yerinde aynı kalite standartları altında uygulamaktır. Erzurum'dan Antalya'ya, İzmir'den Uşak, Kütahya, Urfa'ya kadar pek çok noktada hizmet sunan MNT, sağlık sektöründe kalitenin tanımını, yüksek standartlarıyla yeniden belirlemiştir. Yatırımlarına her geçen yıl artan bir ivme ile devam eden MNT, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve UEMS/EBNM Nükleer Tıp Akreditasyonu sahibidir.
 
Radyoloji Yüksekokulu veya Sağlık Meslek Lisesi Radyoloji bölümlerinden mezun,
Teknolojik gelişmelerden haberdar olup yetkinliğini Nükleer Tıp alanında artırmak isteyen,
Takım çalışmasına yatkın,
Dinamik,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Gelişime açık.
Nükleer Tıp alanında kendini geliştirmek isteyen.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
TIBBİ SEKRETER Adana, İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
TIBBİ SEKRETERBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;
Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu,
Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,
MS Office programlarını kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Ekip çalışmasına yatkın,
Prezantabl, 
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Technical Service Engineer Ankara Varinak A.Ş.
Technical Service EngineerVarinak A.Ş.
Founded in 1998, Varinak represents brands with top-notch technology in the field of medical electronics in Turkey, Romania, Bulgaria and Moldova with great success. Varinak adds value with its product range of state-of-the-art technology, honest and scrupulous sales principles, fast and relentless customer satisfaction-oriented technical support services to the brands represented. With these strong qualities, Varinak day by day consolidates its status as a technological solution partner for the healthcare institutions. 
Varinak has been representative of Varian’s products since many years and parallel to being incorporated within Bozlu Holding, Varinak has made Varian the market leader in the Turkish radiotherapy sector. In 2010, BrainLab AG, which is a solution partner of Varian, chose Varinak as representative of its radiosurgery products. In 2013, Samsung Electronics, which draws attention with its top-notch technology in medical imaging, chose Varinak as representative of its digital radiology products. Again, in 2013, Varinak purchased 50% shares of DDD Diagnostic from Denmark, which has been manufacturing gamma camera systems and nuclear medicine devices for prominent global brands since 1987. The goal is to manufacture products with DDD’s own brand and become a globally renowned brand. 
As a solution partner to healthcare institutions in the fields of radiotherapy, radiosurgery, radiology and nuclear medicine with its rising trend of 15 years, Varinak launches important exemplary projects in virtue of its proven track-record of experience and credibility. In short, Varinak is the representative of the companies Varian Medical Systems AG, BrainLab AG, Samsung Electronics Co and DDD Diagnostic in Romania, Bulgaria and Moldova along with Turkey and provides sales and technical support services in the region with its experienced team comprising more than 50 employees. 
 
Bachelor's Degree in Electrical / Electronical Engineering or Biomedical Engineering from a reputable university,
Experience of 3+ years in a similar position preferably in radiotherapy medical devices,
Basic knowledge of Hospital Management, Clinical Engineering and medical devices,
Very good command of English,
Knowledge of basic network and advanced MS Office, 
Excellent communication skills,
Completed Military Service,
Having driving licence (B),
Residence in Ankara,
Having no travel restrictions.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış Mühendisi İstanbul Varinak A.Ş.
Satış MühendisiVarinak A.Ş.
1998 yılında radyoterapi alanında sistem ve hizmet satışı yapmak üzere Varian Medical Systems AG’nin Türkiye tek temsilcisi sıfatı ile kurulan VARİNAK A.Ş., 2008 yılında Bozlu Holding bünyesine katılmıştır. VARİNAK A.Ş. sadece radyoterapi alanında hizmet sunmakta; deneyimli ve güvenilir kimliği sayesinde Türkiye’de referans gösterilecek önemli projelere imza atmaktadır. Buna paralel olarak 2010 yılında Varian’ın çözüm ortağı olan BrainLab AG firması da radyocerrahi ürünlerinin temsilciliğinde Varinak’ı tercih etmiştir. Başarılarımız; kalite çalışmaları çerçevesinde bağımsız denetim ekibi tarafından “Best Practice (En İyi Uygulama)” olarak tanımlanmış ve “ISO 9001” sertifikası ile belgelendirilmiştir. İnsan sağlığı, çevre güvenliği, kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip cihaz ve hizmetlerin pazara sunulması, eğitim, deneyim gibi amaçlarla yola çıkan Varinak bu kuruluş felsefesinden ödün vermeden gelecekte de sektörde var olmaya ve öncülüğe devam edecektir. Merkezi Bükreş’te bulunan Varinak Europe SRL. ve Sofya’da bulunan Varinak Bulgaria LTD 2009 yilinda %100 Varinak A.Ş. istiraki ile kurulmustur. Varinak şirketleri, Varian Medical Systems AG’nin ve BrainLab AG’nin Türkiye’ye ilave olarak Romanya, Bulgaristan ve Moldova da temsilciliğini yürütmekte ve bolgede satis-servis hizmetleri vermektedir.  
Genel Niteklikler
Mühendislik Fakültelerinden mezun (Tercihen Elektrik / Elektronik Mühendisliği veya Biyomedikal Mühendisliği )
Tercihen iyi derece İngizlice bilen,
Sağlık teknolojileri alanında bilgi / tecrübe sahibi,
Sağlık teknolojileri servis ve / veya satışı konusunda minimum 2 yıl tecrübe sahibi,
Müşteri ve kalite odaklı, takım oyuncusu, insiyatif alabilen,
İletişim becerileri kuvvetli,
B sınıfı ehliyeti olan ve seyahat engeli olmayan,
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun)     En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Satış ve Pazarlama Uzmanı Adana Bozlu Holding A.Ş.
Satış ve Pazarlama UzmanıBozlu Holding A.Ş.

Yüksekokul veya Üniversite mezunu,
Sağlık sektöründe benzer pozisyonda en az 2 sene deneyimli,
Tercihen İngilizce bilen,
MS Office programlarına hakim,
İnsan İlişkileri kuvvetli,
Müşteri odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti gelişmiş,
Analitik düşünebilen ve problem çözme yeteneğine sahip,
B sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,
Adana ve/veya çevresinde ikamet eden.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Muhasebe Uzmanı İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
Muhasebe UzmanıBozlu Holding A.Ş.
Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun
Genel muhasebe süreçlerinde en az 5 yıl deneyimli
İnşaat muhasebesi konusunda deneyimli,
Tek Düzen Hesap Planının  hâkim,
Cari hesap takibatı, mutabakat ve raporlama yapabilen
KDV, Muhtasar, K.G.V Beyannamesi . Kurumlar beyannamesi, Ba-Bs  hazırlayacak
Askerlik görevini yerine getirmiş (Erkek Adaylar için),
Tercihen İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden,
 
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun)     En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SUPPLY CHAIN MANAGER İstanbul Bozlu Holding A.Ş.
SUPPLY CHAIN MANAGERBozlu Holding A.Ş.
We are looking for a Supply Chain Manager who will report to General Manager of Holding.
 
• University degree (industrial or mechanical engineering or business administration would be preferred), Master’s degree in previously mentioned areas or management is a plus.
• Minimum 6 years overall commercial experience with at least 2 years in procurement position preferably
• 100M plus in size (total business turnover). Experience with healtcare and medical devices and/or production industry is highly preferred
• Demonstrated track record of strong negotiating performance and high level analytical problem solving business skills.
• Experience in all facets of purchasing / supply management essential - especially in modern purchasing methods (supply strategy development, rigorous analytical approach to deals, tendering, contracts etc.)
• Experience in Oracle will be considered a plus.
• Ability to understand and appreciate technical issues associated with purchase and supply of direct or indirect spends, etc.
• Excellent communication skills with the ability to liaise with other departments, suppliers and organizations.
• Excellent interpersonal skills and ability to build team environment in order to achieve revenue, profit and growth targets. Ability to lead and develop staff. High work ethic.
• Fluent level of English both written and verbal is a must
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 10 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
ACİL TIP TEKNİSYENİ Balıkesir Bozlu Holding A.Ş.
ACİL TIP TEKNİSYENİBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;
·         Sağlık Meslek Lisesi veya Yüksekokul mezunu,
·         Nükleer Tıp konusunda gelişimi hedefleyen,
·         Ekip çalışmasına yatkın,
·         İnsan ilişkilerinde başarılı,
·         Dinamik,
·         Gelişime açık,
Sürekli / Tam zamanlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISIBozlu Holding A.Ş.
•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik alanlarından),
•İşe alım, Performans, Eğitim gibi temel insan kaynakları konularında en az 2 yıl tecrübeli,
•İletişim becerileri gelişmiş,
•Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
•Çok iyi derecede İngilizce bilen,
•Ms Office programlarına hakim,
•Seyahat engeli olmayan,
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Mali İşler Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
Mali İşler Uzman YardımcısıBozlu Holding A.Ş.
Holdingimiz bünyesindeki Mali İşler Müdürlüğü'ne bağlı olarak görev almak üzere, aşağıda belirtilen özelliklere sahip çalışma arkadaşı aramaktayız:
 
MYO veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
Tercihen Mali işler alanında tecrübesi olan,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
SATINALMA UZMAN \ UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
SATINALMA UZMAN \ UZMAN YARDIMCISIBozlu Holding A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen Mühendislik Fakültelerinden mezun),
Tercihen İç satınalma , idari işler satınalmaları  ve medikal sektör satınalmaları konusunda en az 2 yıl  deneyimli,
Ofis programlarına  hakim,
Ön muhasebe konularında bilgi sahibi,
Tercihen Oracle programını kullanabilen,
İkna kabiliyeti yüksek,
Takım çalışmasına yatkın,
Erkek adaylarda askerlik görevini tamamlamış olan,
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİ İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI STAJYERİBozlu Holding A.Ş.

Üniversitelerin İlgili bölümlerinde son sınıf öğrencisi, 
Tercihen zorunlu stajı bulunan,
İnsan kaynakları alanında kariyer hedefi olan,
MS Office programlarını kullanabilen,
Haftanın 3 günü tam çalışabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
İletişim becerileri gelişmiş.
 
Stajyer    Üniversite (Öğrenci)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
DÖNEMSEL - TIBBİ SEKRETER İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
DÖNEMSEL - TIBBİ SEKRETERBozlu Holding A.Ş.
İŞLETMECİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ NÜKLEER TIP BÖLÜMÜNDE ÇALIŞMAK ÜZERE;
Lise veya Meslek Yüksekokul mezunu,
Tercihen sağlık sektöründe deneyimli,
MS Office programlarını kullanabilen,
İnsan ilişkilerinde başarılı,
Ekip çalışmasına yatkın,
Prezantabl, 
Dönemsel / Proje bazlı    Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun)    İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
System Process Analyst İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
System Process AnalystBozlu Holding A.Ş.
Synevo Medical Laboratories  giving medical laboratory services all around Turkey located in İstanbul, Ankara, İzmir with its  centers and branches . Besides Turkey, IMD Laboratories  is an international laboratory chain which located in Germany, in the middle and eastern  Europe within 13 countries.. 
We are looking for “System Support Specialist (Analyst)” for our İnternational Laboratory chain Synevo İstanbul.
 
Graduated from the relevant department of Universities (Computer Eng.. Industrial Eng  or Computer Program.), 
Preferably experienced HBYS and LIS systems or experienced in the Health sector,
Good knowledge about Microsoft Office applications,
Analytical thinker and have the ability for problem solving,
Have high personel motivation and effective communication skills,
Have a good  ability for planning and organisation and business floow up. 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
MALİ İŞLER KIDEMLİ UZMANI / YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
MALİ İŞLER KIDEMLİ UZMANI / YÖNETİCİSİBozlu Holding A.Ş.
• Üniversitelerin ilgili bölümlerimden mezun,
• Alanında en az 5 yıl tecrübeli
• Vergi mevzuatı, maliyet muhasebesi, tek düzen hesap planı, Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ve genel muhasebe uygulamalarına hakim,
• Finansal analiz becerisi, maliyet analizi/ yaklaşımı bulunan,
• Mevzuat değişikliklerini yakından düzenli takip eden,
• Çok iyi derecede İngilizce bilen,
• Yönetim raporlaması ( bütçe, nakit akış tablosu, vb.) konusunda deneyimli,
• MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen,
• Dinamik, sorumluluk sahibi, iletişim ve organizasyon becerisi yüksek,
• Analitik ve sonuç odaklı,
• Seyahat engeli olmayan,
• Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış
 
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
Cnc Freze Operatörü Bursa Bozlu Holding A.Ş.
Cnc Freze OperatörüBozlu Holding A.Ş.
Solentek, Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB)'nde kurulu 9200 m2 üretim alanında, çağın gerektirdiği teknolojik altyapısı ile, demiryolu taşıtları tasarımı ve üretimi konularında faaliyet göstermektedir.
Bozlu Holding Grup Şirketlerinden biri olan Solentek, deneyimli ve dinamik teknik kadrosu ile, ürün tasarım ve teslimatı, satış sonrası servis süreçlerinde Toplam Kalite Yönetimi uygulamakta, müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeden, hizmetlerinde en yüksek kalite ve verimi elde etmeyi ve sürekli gelişmeyi hedeflemektedir.
Sürekli / Tam zamanlı    İlköğretim (Mezun), Lise (Öğrenci), Lise (Mezun), Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİ İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİSİBozlu Holding A.Ş.

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
İnsan kaynaklarının; seçme ve yerleştirme, performans, eğitim ve kariyer yönetimi fonksiyonlarında yöneticilik deneyimi sahibi,
Çok iyi derecede İngilizce bilen,
MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
Yönetimsel becerilere sahip ve ekip yönetimi konusunda tecrübeli,
Analiz ve raporlama becerilerine sahip,
Seyahat engeli olmayan,
İletişim becerileri gelişmiş ve insan ilişkilerinde başarılı,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,        
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun)     En az 8 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISI İstanbul(Avr.) Bozlu Holding A.Ş.
İNSAN KAYNAKLARI UZMAN YARDIMCISIBozlu Holding A.Ş.
•Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (tercihen mühendislik alanlarından),
•İşe alım, Performans, Eğitim gibi temel insan kaynakları konularında en az 2 yıl tecrübeli,
•İletişim becerileri gelişmiş,
•Analitik düşünebilen, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş,
•Çok iyi derecede İngilizce bilen,
•Ms Office programlarına hakim,
•Seyahat engeli olmayan,
•Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı    Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun)     En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Firmanın ilanlarını listede gösterme

Kariyer.net Mobil
Kariyer.net Sosyal Medya
Kariyer.net İştirakleri
Unisbul.com
Oyun ablası, part-time iş ve eleman bulmanın en doğru yolu
İşteSosyal
On binlerce iş ilanıyla, Türkiye`nin ilk sosyal kariyer platformu
Tüm İşler Burada
Türkiye’deki tüm iş ilanları ve ücretsiz iş ilanı verme sitesi
Yetenek.li
Yeteneklerini sergile, yeni yeteneklerini bul
Kariyer.net bir
iştirakidir
Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak 31/08/2012-30.08.2015 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından 03.08.2012 tarih ve 183936 sayılı karar uyarınca 170 nolu belge ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz. Diğer iller için tıklayın. Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26
Copyright © 1999-2014 Kariyer.net