İnsan Kaynakları Asistanı

Atos Müşteri Hizmetleri Anonim Şirketi

İnsan Kaynakları Asistanı

Atos Müşteri Hizmetleri Anonim Şirketi

Ordu(Merkez)

İş Yerinde

İş Yerinde

Bugün güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

İnsan Kaynakları

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye Hakkında

Atos Müşteri Hizmetleri Türkiye, 1997 yılından bu yana çağrı merkezi ve doküman işleme dahil olmak üzere dış kaynak kullanımı hizmetleri sunmaktadır. Çağrı merkezi hizmetleri sadece Türkiye'de değil, Batı Avrupa dillerinden Arapça ve Rusça'ya kadar değişen dillerde global projelerde de verilmektedir. Halen İstanbul, Ordu ve Düzce olmak üzere üç lokasyonda +2.000 çalışanıyla faaliyet gösteren Atos Müşteri Hizmetleri, 2023 yılında Global Stevies tarafından Yılın Şirketi (GOLD) ödülüne layık görülmüştür. Bu olağanüstü başarılar, Atos Müşteri Hizmetleri'nin Türkiye'deki 26 yılı aşkın faaliyet süresi boyunca oluşturduğu başarı mirasına ve olağanüstü müşteri deneyimi sunma taahhüdüne dayanmaktadır. Ayrıca, Atos Türkiye Müşteri Hizmetleri, Great Place to Work Enstitüsü tarafından büyük ölçekli kategoride (+1000 çalışan) Türkiye'nin En İyi İşverenlerinden biri olarak kabul edildi!

Atos Hakkında

Atos, yaklaşık 95.000 çalışanı ve yıllık yaklaşık 11 milyar € geliri ile dijital dönüşüm alanında küresel bir liderdir. Siber güvenlik, bulut ve yüksek performanslı bilgi işlem alanlarında Avrupa'nın bir numarası olan Grup, 69 ülkede tüm sektörler için özel olarak tasarlanmış uçtan uca çözümler sunmaktadır. Karbonsuzlaştırma hizmetleri ve ürünlerinde öncü olan Atos, müşterileri için güvenli ve karbonsuzlaştırılmış bir dijitale kendini adamıştır. Atos bir SE'dir (Societas Europaea) ve Euronext Paris'te işlem görmektedir.

Atos'un amacı, bilgi alanının geleceğini tasarlamaya yardımcı olmaktır. Uzmanlığı ve hizmetleri, çok kültürlü bir yaklaşımla bilgi, eğitim ve araştırmanın gelişimini destekler ve bilimsel ve teknolojik mükemmelliğin gelişimine katkıda bulunur. Grup, dünya genelinde müşterilerinin, çalışanlarının ve genel olarak toplum üyelerinin güvenli ve emniyetli bir bilgi alanında sürdürülebilir bir şekilde yaşamalarını, çalışmalarını ve gelişmelerini sağlar. İstanbul, Ordu ve Düzce olmak üzere üç lokasyonda faaliyet göstermektedir.

Ordu lokasyonumuzda İnsan Kaynakları ekibinde görevlendirilmek üzere " İnsan Kaynakları Asistanı" pozisyonunda arayışımız bulunmaktadır. 

 Görev Tanımı

 • İnsan Kaynaklarının işe alım, özlük, eğitim ve gelişim gibi tüm fonksiyonlarında yer almak,
 • Personel dosyalarını güncel tutmak ve arşivlemek
 • İşe giriş ve çıkış işlemlerini yürütmek
 • İdari işlerde ve personel politikalarının uygulanmasında destek sağlamak
 • İnsan kaynakları raporlarını hazırlamak ve veri tabanlarını güncellemek
 • İşe alım süreçlerinde uygun aday profilinin yaratılması için, portallardan ve diğer kaynaklardan gelen aday havuzunun incelemek, mülakat organizasyonu ve raporlama süreçlerinin yürütmek,
 • Özlük işlerinin ve dosyalarının takibi ve puantaj sürecinin desteklemek
 • İç müşterinin taleplerine istinaden gerekli evrakların hazırlamak ve yönetim raporlamalarına destek olmak,
 • Yasal süreçlerin takibi ve resmi kurumlar ve yönetim ile iletişim sürecini desteklemek


Beklenen Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Tercihen İnsan Kaynakları, İktisat, İşletme, Çalışma Ekonomisi)
 • İnsan Kaynakları alanında en az 1 yıl deneyim sahibi,
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
 • Akıcı ve düzgün diksiyonu olan
 • Analiz ve iletişim yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
 • Tercihen işe alım ve oryantasyon süreçlerinde tecrübeli, puantaj ve özlük işlemlerinde deneyim sahibi
 • İngilizce dil bilgisi olması tercih sebebi
 • Bilgisayar kullanma becerisine sahip(MS Office programlarını aktif kullanabilen)

Kariyer.net üzerinden elektronik olarak ileteceğiniz kişisel bilgileriniz, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında veri sorumlusu sıfatını haiz Atos Müşteri Hizmetleri A.Ş tarafından işe alım ihtiyaçları doğrultusunda istihdam olanaklarının değerlendirilmesi amacıyla ve sözleşmenin kurulması ve ifası hukuki dayanağı ile işlenecektir. Bu konuda detaylı bilgilendirmeye Atos Web Sitesinde yer alan Çalışan Adayı Aydınlatma Metni üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun tarafımızdan değerlendirmeye alınması ve sistemlerimize kaydedilmesinin söz konusu olduğu durumlarda bu konuda ayrıca bilgilendirileceğinizi belirtmek isteriz.

Aday Kriterleri

1 - 10 yıl arası
Üniversite(Mezun)
Yapıldı

İnsan Kaynakları Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Asistanı İnsan Kaynakları Asistanı Maaşları İnsan Kaynakları Asistanı Nasıl Olunur? İnsan Kaynakları Asistanı Nedir? İnsan Kaynakları Asistanı İş İlanları
Hakkımızda

Atos, yıllık yaklaşık 12 milyar euro cirosu ve 72 ülkede 100 bin çalışanıyla dijital hizmet alanında lider uluslararası bir IT hizmetleri firması olma

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

ATOS MÜŞTERİ HİZMETLERİ A.Ş.KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI VE İŞLENMESİNE İLİŞKİNÇALIŞAN ADAYI AYDINLAT

Detaylı Bilgi

İnsan Kaynakları Asistanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Asistanı İnsan Kaynakları Asistanı Maaşları İnsan Kaynakları Asistanı Nasıl Olunur? İnsan Kaynakları Asistanı Nedir? İnsan Kaynakları Asistanı İş İlanları