Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Çeşme)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

5 - 10 yıl arası

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

5 - 10 yıl arası

Başvuru Sayısı

0-50 başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Türkiye’nin en güzel ve özel kıyı bölgelerinden Alaçatı’da (İzmir-Çeşme) yer alan Otelimize ilgili diğer departmanlar ile uyum içinde çalışmak üzere Marangoz bölümüne “Mobilya Boya Ustası” arayışımız mevcuttur.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

  • Alanında en az 5 yıllık deneyimi olan
  • Yaptığı işi en iyi şekilde sahiplenebilecek, boya, cila ve lake işinin tüm inceliklerini bilen,
  • Son kat boya atım yapabilen,
  • Zımparanın tüm inceleliklerini bilen,
  • Ekip çalışmasına yatkın, iletişim becerisi yüksek
  • Detaylara önem veren, dikkatli ve titiz

Aday Kriterleri

İlk Öğretim(Mezun), Lise(Mezun)

Mobilya Boyacısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mobilya Boyacısı İş İlanları
Hakkımızda

SOFİSTİKE BİR EGE RÜYASI” İlhamını, yaklaşık 7000 yıl önce Akdeniz'de kültür ve ticaretin odak noktası olan, bölgeye altın çağını yaşatan Fenike'nin başkenti Byblos'tan alan Biblos sofistike ve rafine bir lüks tatil destinasyonları arayanlar için cazibe merkezi haline gelen Alaçatı'da konumlanıyor. Logosunda; Roma mozaiklerine, Trevi Çeşmesi'ne ve Karun Hazinesi'ne kadar dünya tarihine iz bırakan, eşsiz bir sembol olan Hippokampi'nin izlerini taşıyan Biblos Alaçatı resort kültürüne yenilikçi bir yönetim ve servis vizyonu katıyor. Alaçatı'ya özgü taş işçiliği mimarisiyle Palmiye ağaçları arasına gizlenmiş avlusundan bohem lüks odalarının saf doğal mobilyalarına kadar özgün bir dekorasyon anlayışıyla tasarlanan Biblos Türkiye'de eşi benzeri bulunmayan sahil evleri, doğa ile iç içe süitleri, uzun konaklamalar için özenle tasarlanmış rezidansları, her zevke hitap eden odaları ve büyüleyici ortamı ile konfordan ötesini sunuyor. Biblos Alaçatı'da misafirlere beklentilerinin ötesinde bir deneyim sunmak için; kendilerini Türkiye'nin ilk ve tek lüks termal spa'sı ALATIA SPA, gastronomi tutkunları için bölgenin lezzet öncüsü olmaya aday öğlen saatlerinde Akdeniz'in en seçkin lezzetlerini, akşam saatlerinde ise Deniz Mahsulleri mutfağını misafirleri ile buluşturan MISO, Türk Mutfağından enfes lezzetler sunan KHALIA, birbirinden lezzetli dondurmalar ve waffle çeşitleriyle Marquise House of Sweets, havuz kenarında tropikal ortamı ile görenleri büyüleyen Cocos Pool Bar ve Alaçatı'nın dünyaca ünlü denizine açılan plajı Biblos Beach Club, Asya mutfağının sıra dışı lezzetlerini deneyimleyeceğiniz NORI ile karşılıyor. İnsan Kaynakları yönetim politikamız; çalışanlarımızın sahip oldukları teknik bilgi ve donanımlarını, motivasyon ve tecrübeleri ile harmanlayarak ortak bir sinerji yakalamak, takım çalışmasını her aşamada destekleyerek, kaynakların verimliliğini ve sürdürülebilirliğini sağlamaktır. Liderlerimiz ve yönetimimiz ile organizasyonda bulunan tüm taraflar için objektif, destekleyici ve açık bir geri bildirim kültürü oluşturarak yüksek performansa ulaşmayı hedefliyoruz. Biblos'ta yaratılan değerin geleceğe taşınması ve daha sürdürülebilir olması için misafir memnuniyetini, hizmet kalitesini, çalışan teknik yetkinlik/motivasyonunu arttıracak önerileri, çalışan gelişim ihtiyaçlarını sistematik olarak değerlendiriyor ve uygulamaya alıyoruz. İş süreçlerimizi ihtiyaçlar ve yüksek performanslı sonuçlar için izliyor ve sürekli iyileştirme anlayışı ile gözden geçiriyoruz.

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Servis, Lojman, Yemekhane.

Biblos Alaçatı Turizm Yatırımları A.Ş. İş İlanları

Mobilya Boyacısı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mobilya Boyacısı İş İlanları