Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Aliağa, Çiğli)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

Tecrübeli / Tecrübesiz

Başvuru Sayısı

999+ başvuru

Departman

Diğer

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Şirketimize başvuru yapmak istiyorsanız ve başvurmak istediğiniz alan ile ilgili yayınlanmış bir ilanımız yoksa, çalışmak istediğiniz Alan/Bölüm/Şehir belirten bir ön yazı ile birlikte bu ilana başvuru yapabilirsiniz.  Bu ilana yapmış olduğunuz başvuru yeterlidir. Ayrıca  e-posta veya faks yoluyla başvuru yapılmasına gerek yoktur.

 İŞ TANIMI

Bu  ilanımız,  belli  bir  pozisyonu  doldurmak  amacıyla  yayınlanmamıştır.  Bu ilana yapılan başvurular, ileride  oluşabilecek  pozisyonlar için  değerlendirilecek  ve  niteliklerinize  uygun  pozisyonlar  oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.


Aday Kriterleri

Lise(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Mezun)
Yapıldı

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları
Hakkımızda

Cemdağ; aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda Türkiye’nin önder kuruluşudur,· 1968' de kurulmuştur, · Toplam 41.000 m2 alanda kurulu 3 üretim tesisinde etkin, hızlı ve yüksek kapasiteli üretim yapan bir sanayi kuruluşudur,· İç pazardaki birçok segmentte pazar liderliğine sahip CEM markalı ürünler dünyada da 5 kıtada aktif olarak pazarlanmaktadır.Strateji ve Hedefler :· Tüm ürün segmentlerinde iç pazar liderliği,· Uluslararası büyüme,· Daimi Araştırma & Geliştirme mantalitesi,· Uluslararası distribütör ağını genişletmek,· Yüksek katma değerli üretim,· Yüksek teknolojili fark yaratan ürün ve üretim,· Sürdürülebilir finansal gelişim.Kurumsal Değerler : · Daimi kendini yenileme mantalitesi,· Müşterilere bağlılık,· Müşteri istek ve taleplerine odaklanmak,· İnsan kaynağını sürekli geliştirmek,· Çalışanlara bağlılık,· İş mükemmelliğine bağlılık

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

ÇALIŞAN ADAYLARI İÇİN KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİ6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak kişisel verileriniz;• Kimlik (Adı Soyadı, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Cinsiyet)• İletişim (İkamet edilen İl/İlçe Bilgisi)• Özlük (Özgeçmiş, Askerlik Durumu, Sigara kullanımı, Ehliyet Bilgisi)• Mesleki Deneyim (Öğrenim Durumu - Diploma - Transkript Bilgileri, Meslek İçi Eğitim/Kurs/Sertifika Bilgileri, Referans Bilgileri, Yabancı Dil Bilgisi)• Görsel Kayıtlar (Fotoğraf)• Sağlık Bilgisi (Engellilik Bilgisi)Veri sorumlusu sıfatıyla Cemdağ Aydınlatma San. Tic. A.Ş. (“Cemdağ” veya “Şirket”) tarafından Çalışan Adayı/Stajyer/Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Süreçlerinin Yürütülmesi, Çalışan Adaylarının Başvuru Süreçlerinin Yürütülmesi, iletişim faaliyetlerinin yürütülmesi amaçlarıyla işlenmektedir. Kimlik, iletişim, özlük, mesleki deneyim, görsel kayıtlarınız ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması (personel temin edilmesi) hukuki sebebine; Sağlık bilgisi kişisel verileriniz açık rızanıza dayalı olarak Şirketimize kariyer.net aracılığıyla iletilen iş başvuru formları/özgeçmişler yoluyla toplanmaktadır.Çalışan adayı olarak işlenen kişisel verileriniz Şirketimizde muhafaza edilmekte olup şirketimiz dışında üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır.Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki talep ve başvurularınızı Şirketimize iletebilirsiniz. Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için internet sitemizde yer alan “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı” inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis.

Genel Başvuru pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Genel Başvuru Genel Başvuru Maaşları Genel Başvuru Nasıl Olunur? Genel Başvuru Nedir? Genel Başvuru İş İlanları