Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

İlan yayından kaldırılmıştır!
Kocaeli(İzmit, Derince, Kartepe), Sakarya(Sapanca)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

485 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

485 başvuru

Departman

Üretim / İmalat

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Doğu Metal, Otomotiv endüstrisi başta olmak üzere , traktör, savunma sanayi, madencilik ve inşaat gibi ekonominin farklı sektörlerine hizmet vererek ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Ayrıca, doğalgaz sektöründe kullanılan fittings, rakor, flanş ve benzeri parçalarında üretmektedir. Stratejik konumumuz, verimli çalışmamız ve uzun yılların getirdiği deneyimimiz ile müşterilerimiz için değer yaratmaya devam ediyoruz.

Firmamızın Sapanca  Üretim Tesisimizde İmalat Mühendisi olarak  çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız

Genel Nitelikler;

 • Üniversitelerin İmalat Mühendisliği , Makine Mühendisliği veya Metalürji ve malzeme mühendisliği bölümlerinden mezun (Tercihen Metalürji ve malzeme Mühendisliği)
 • Talaşlı/ Talaşsız imalat tekniklerine bilgi sahibi,
 • ERP programların da bilgi sahibi
 • MS Office programlarını aktif ve ileri seviyede kullanabilen,
 • Teknik resim okuyabilme ve yorumlama becerisine sahip
 • Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri güçlü,
 • Analitik düşünebilen ve farkındalığı yüksek,
 • Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

İşin Tanımı;

 • Bağlı bulunduğu yöneticinin yürüttüğü süreçlere destek olmak, alt süreçlerde verilen görevleri yerine getirmek,
 • İmalat süreçlerini yakından takip etmek,
 • KYS gereği kalite performansı takip süreçlerine destek olmak, hata analizleri çalışmalarının yapılması ve raporlanması,
 • Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına destek olmak, 
 • Kalite Yönetimi süreçlerinde aktif rol almak,
 • İmalat süre planlarını takip ederek, süreç yönetimi çalışmalarına dahil olmak ve raporlamak,
 • İmalat Verimliliğini arttırıcı faaliyetlere destek olmak,


  Aday Kriterleri

  Tecrübeli / Tecrübesiz
  Üniversite(Mezun)
  Muaf, Yapıldı

  İmalat Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  İmalat Mühendisi İmalat Mühendisi Maaşları İmalat Mühendisi Nasıl Olunur? İmalat Mühendisi Nedir? İmalat Mühendisi İş İlanları
  DOĞU METAL YEDEK PARÇA SAN.VE TİC.A.Ş.

  Üretim / Endüstriyel Ürünler / Bağlantı Elemanları 3+

  Hakkımızda

  Doğu Metal 1991 yılında Türkiye’nin Sakarya ilinin Sapanca ilçesinde kurulmuştur. Doğu Metal, Maxi ve havalı preslerden oluşan üretim hattını geliştirmek için yatırımlarına ilk günden beri devam etmektedir. Bu yatırımların sonucunda Doğu Metal yıllık 8.750 ton sıcak çelik dövme ürün üretim kapasitesine ulaşmıştır. Doğu Metal, Otomotiv endüstrisi başta olmak üzere , traktör, savunma sanayi, madencilik ve inşaat gibi ekonominin farklı sektörlerine hizmet vererek ürün yelpazesini sürekli genişletmektedir. Ayrıca, doğalgaz sektöründe kullanılan fittings, rakor, flanş ve benzeri parçalarıda üretmektedir. Üretim tesisimiz, 15.000 m2 açık, 3500 m2 kapalı alan üzerine kurulmuştur. Doğu Metal, çok kısıtlı bir süre içerisinde kalitesini artırarak müşteri portföyünü hızla büyütmüştür. Doğu Metal, iç pazarda göstermiş olduğu başarı ile son 32 yılda edindiği bilgileri de dikkate alarak global satışlarını da artırmaktadır. Doğu Metal, ürünlerini dünyanın her yerinden traktör ve iş makinesi imalatı sektöründe tanınmış O.E.M firmalarına tedarik etmekten gurur duymaktadır. Doğu Metal, kurulduğu günden bu yana Araştırma ve Geliştirme, hammadde satın alma, imalat, lojistik vb. Her departmanda tüm inovasyonları takip ederek müşteri memnuniyetine her zaman büyük önem vermiştir. Doğu Metal, artan potansiyeli ile kaliteyi devam ettirebilmek için ISO 9001: 2015 ve IATF 16949-2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ belgeleri almıştır. Doğu Metal, ürün kalitesini ve marka imajını korumak amacıyla her ürününde Türk Patent Enstitüsü tarafından firmanın resmi markası olarak tescil edilen “dm” damgasını kullanmaktadır. Doğu Metal, uluslararası kalite standartlarına uygun büyüme stratejisinin bir parçası olarak, faaliyet gösterdiği sektörlere kaliteli alternatifler üretmek için yeni ürünler geliştirmeye devam etmektedir.

  Şirket Sayfasına Git
  Yan Haklar

  Servis, Yemekhane.

  İmalat Mühendisi pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

  İmalat Mühendisi İmalat Mühendisi Maaşları İmalat Mühendisi Nasıl Olunur? İmalat Mühendisi Nedir? İmalat Mühendisi İş İlanları