İstanbul(Asya)(Maltepe)

İş Yerinde

İş Yerinde

4 gün önce güncellendi

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Departman

Ön Büro

Ön Büro

Başvuru Sayısı

802 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Yeni Başlayan

Başvuru Sayısı

802 başvuru

Departman

Ön Büro

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Elite World Hotels, Elite World Comfy İstanbul Taksim and Elite World İstanbul ile İstanbul metropol yaşamın merkezi Taksim Talimhane’de, Elite World İstanbul Florya ile Florya E5 Karayolu üzerinde, Elite World Grand İstanbul Basın Ekspres ile Basın Ekspres Yolu üzerinde, Elite World Van ile Van merkezde ve Elite World Marmaris Hotel ile İçmeler Marmaris’te Elite World Grand İstanbul Küçükyalı ile İstanbul’un yükselen yaşam değeri Maltepe’de Elite World Grand Sapanca ile doğanın içinde misafirlerine ayrıcalıklar dünyasını sunmaktadır. İş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamaları için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veren Elite World Hotels&Resorts'de konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapı bir arada bulunmaktadır.

Özgün mimarisi ve dekorasyonu ile Türk misafirperverliğini sentezleyerek, misafirlerine üstün hizmet kalitesini sunmayı amaçlayan Elite World Hotels&Resorts bu amaç doğrultusunda tüm birimlerinde uzman personelleri ile hizmet vermektedir.

Elite World Hotels&Resorts'in Maltepe'de bulunan Elite World Grand İstanbul Küçükyalı Hotel bünyesinde, misafirlerin günlük giriş-çıkış işlemlerinin yapılması, tesis ve faaliyetleri hakkında bilgi verilmesi, konaklama bilgilerinin sisteme girilmesi, taleplerinin alınması ve ilgili bölümlere bildirilmesi konularında görevlendirilmek üzere deneyimli veya yetiştirilmek üzere "Resepsiyon Görevlileri" arayışımız bulunmaktadır.

Genel Nitelikler

  • Tercihen Turizm Otelcilik bölümlerinden mezun, 
  • Benzer pozisyonda en az 1 - 3 yıl görev yapmış,
  • İngilizce iletişimde güçlü,
  • Opera sistemini bilen,
  • Misafir memnuniyeti odaklı çalışmaya gereken özeni gösteren,
  • Vardiyalı olarak çalışabilecek,
  • İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden/edebilecek

Aday Kriterleri

3 - 9 yıl arası
Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)

Resepsiyonist pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Resepsiyonist Resepsiyonist Maaşları Resepsiyonist Nasıl Olunur? Resepsiyonist Nedir? Resepsiyonist İş İlanları