warning
İlan yayından kaldırılmıştır
Ankara(Çankaya)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

202 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

202 başvuru

Departman

Diğer

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

1980 yılında sivil ve askeri haberleşme uygulamalarına yönelik mühendislik hizmetleri vermek üzere kurulan şirketimiz ONUR YÜKSEK TEKNOLOJİ A.Ş. (OYT) 44 yıllık geçmişiyle sektörün öncü firmalardan biri olarak iki temel alanda- iletişim/havacılık teknolojileri ve yenilenebilir enerji teknolojileri- derin uzmanlığa sahiptir. 

Başlangıçta Türk Silahlı Kuvvetleri ve NATO’nun iletişim ihtiyaçlarına odaklanarak, haberleşme sistemlerinin tedariki ve entegrasyonunu üstlenen OYT, zaman içerisinde haberleşme teknolojileri konularında alan uzmanlığını artırmıştır. İletişim ve havacılık teknolojileri konusunda müşterilerine kendi geliştirdiği görev-kritik (gerçek zamanlı haberleşme) sistem çözümlerini sunan OYT; Sesli Haberleşme, Veri Haberleşmesi ve Havacılık Sistem Entegrasyonu alanlarında geliştirdiği yenilikçi çözümler ile sektörün yükselen yıldızı konumunda olarak bugüne değin onun üzerinde ülkede altı yüzden fazla sistem teslimi gerçekleştirmiştir.

2016 Senesinden bu yana T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na kayıtlı AR-GE Merkezi statüsünde olan şirketimiz ayrıca uluslararası arenada birer havacılık otoritesi olan EUROCONTROL, EUROCAE ve FAA gibi kurumların çalışma gruplarındaki varlığıyla havacılık teknolojilerinin ve standartlarının gelişimine katkıda bulunmaktadır. Doğrudan hizmet sunduğumuz ülkemizin göz bebeği kurumlarından Savunma Sanayi Başkanlığı (SSB), Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ), Devlet Demir Yolları (TCDD) ve yurtdışıdaki çeşitli havacılık kurumları sektördeki güvenilirliğimizin ve başarımızın birer göstergesidir.

Dünya devleriyle yarışan %100 Türk girişimi olan bir teknoloji şirketi olarak iletişim teknolojileri alanındaki saygın konumumuzu borçlu olduğumuz gerek mühendislik altyapımız gerek tecrübemiz sayesinde, yurtiçi - yurtdışı sivil ve savunma sanayii projesinin ana yüklenicisi statüsünde iş ortağı olmaktan gururluyuz.

OYT ayrıca, 2015 yılında adım attığı enerji sektöründe, bünyesinde bulundurduğu GES portföyüne ilave olarak yenilenebilir enerji teknolojileri alanında proje geliştirme, anahtar teslimi GES (güneş enerji santrali) EPC hizmeti ve şirket içerisinde tasarlanıp geliştirilen güneş takip sistemleri üretimi konularında da tecrübe sahibidir.

44. Yaşımızda insan odaklı süreçleri ve çevik yapısıyla büyümesini sürdüren şirketimiz OYT’nin parçası olmak isteyen genç ve deneyimli profesyonellerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

  • Java Springboot, HTML+, JavaScript ve TypeScript ile çalışma deneyimi olan,
  • Tercihen Angular, PHP, GoLang ile yazılım geliştirmiş,
  • RabbitMQ, ActiveMQ gibi message broker'lar konusunda çalışma deneyimi olan,
  • Mikroservis mimarisi ile yazılım geliştirmiş,
  • Tercihen CI/CD süreçleri hakkında bilgi sahibi,
  • Sanallaştırma (QEmu, VMware) ve Konteynerleştirme (Docker) teknolojilerini kullanmış olan,
  • Ağ protokolleri ve soket programlama konularında bilgi sahibi olan,
  • Veri tabanları ile çalışmakta olup, orta/iyi düzeyde SQL bilgisine sahip olan,
  • Linux işletim sistemi üzerinde yazılım geliştiriyor olup, orta/iyi derecede Linux ve Açık Kaynak Kod dünyasını biliyor olan.

Aday Kriterleri

En az 3 yıl tecrübeli
Üniversite(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Tecilli

Yazılım Geliştirme Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Sorumlusu Yazılım Geliştirme Sorumlusu Maaşları Yazılım Geliştirme Sorumlusu Nasıl Olunur? Yazılım Geliştirme Sorumlusu Nedir? Yazılım Geliştirme Sorumlusu İş İlanları
Hakkımızda

1980 yılında sivil ve askeri haberleşme uygulamalarına yönelik mühendislik hizmetleri vermek üzere kurulan şirketimiz ONUR YÜKSEK TEKNOLOJİ A.Ş. (OYT)

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU VE İLGİLİ MEVZUAT UYARINCA ÇALIŞAN ADAYLARI İÇİN AYDI

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Özel Sağlık Sigortası, Servis, Yemekhane, Bireysel Emeklilik.

Yazılım Geliştirme Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yazılım Geliştirme Sorumlusu Yazılım Geliştirme Sorumlusu Maaşları Yazılım Geliştirme Sorumlusu Nasıl Olunur? Yazılım Geliştirme Sorumlusu Nedir? Yazılım Geliştirme Sorumlusu İş İlanları