Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Yurt Sorumlusu / Vardiyalı

Sabanci Üniversitesi

İlan yayından kaldırılmıştır!
İstanbul(Asya)(Tuzla)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Departman

Hizmet

Hizmet

Başvuru Sayısı

577 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Tecrübe

En az 3 yıl tecrübeli

Başvuru Sayısı

577 başvuru

Departman

Hizmet

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Sabancı Üniversitesi, Hizmetler biriminde çalışmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip Yurt Sorumlusu/Vardiyalı  aranmaktadır.

 • Üniversite mezunu olmak
 • İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • 16.00-00.00 ve 00.00-08.30 arasında vardiya esasıyla çalışabilecek
 •  Benzer işlerde en az 3 yıl görev almış olmak,
 •  Etkili iletişim ve etkin organizasyon becerisine sahip olmak,
 •  Ekip çalışmasına yatkın olmak,
 •  Microsoft Office uygulamalarına iyi düzeyde hâkim olmak,
 •  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak

 

Çalışma yeri merkez;Tuzla'da bulunan Sabancı Üniversitesi Kampüsü'dür,

 

 • Tüm yurt binalarında günlük kontrollerin yapılması ve raporlanması
 • Yurtlarda yaşayan öğrenci ve kampüste yaşayan lojman sakinlerinin çağrılarını ilgili birimlere iletip takibini yapmak.
 • Yangin alarmi durumunda ilgili odayi kontrol etmek, Kontrol Merkezine bilgi vermek,
 • Yurt binalarini kontrol etmek ve karsilasilan problemler ile ilgili olarak çagrilari açmak ve takip etmek,
 • Çözüm odakli yönetim anlayisinin benimsenmesi kapsaminda, Üniversitenin bütün birimleri, veliler ve ögrenciler ile etkin iletisim kurmak,
 • Arama-kurtarma ekibi üyesi olarak, Üniversite Acil Durum Plani ile mySU'da bulunan Çevre ve ISG Yönergesi ilgili dokümanlarinda tanimlanan görevlerini yerine getirmek
 • Sabanci Üniversitesi'nin çevre prosedür, talimatlari ve uygulamalari konusunda yapilacak bilgilendirme egitimlerine katilmak ve bu prosedürlerin, talimatlarin kendi alanlarinda uygulanmasi için Çevre Danismani ile birlikte çalismak.

Aday Kriterleri

Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)
Yapıldı

Yurt Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yurt Sorumlusu Yurt Sorumlusu Maaşları Yurt Sorumlusu Nasıl Olunur? Yurt Sorumlusu Nedir? Yurt Sorumlusu İş İlanları
Hakkımızda

Sabancı Topluluğu, Sabancı Üniversitesi'nin kuruluş kararını 1994 yılında, Türkiye'nin en büyük aile vakfı olan Sabancı Vakfı önderliğinde aldı. Türkiye'de bir "dünya üniversitesi" kurma vizyonuyla, Ağustos 1995'te, 22 ülkeden, farklı disiplinlerde çalışan 50'nin üzerinde bilim insanı, araştırmacı, öğrenci ve iş insanı İstanbul'da düzenlenen arama konferansında bir araya geldi. Konferansta, İstanbul'da kurulacak bir dünya üniversitesinin felsefesi oluşturuldu: "Birlikte yaratmak ve geliştirmek". Arama konferansını, öğrenci eğilimleri araştırmaları ile desteklenen tasarım komitelerinin çalışmaları izledi. Tasarım sürecinde, disiplinlerarası yaklaşımlar çerçevesinde, programlar ve dersler üzerinde çalışacak 13 tasarım komitesi oluşturuldu. Akademik alandaki tasarım çalışmalarının yanı sıra üniversitenin iş süreçlerinin ve yönetim yapısının oluşturulması için Deloitte & Touche danışmanlık firması ile birlikte Üniversite İdaresi Projesi başlatıldı. Sabancı Üniversitesi'nin tasarım çalışmaları sonunda, tek bir üniversiteyi model olarak seçmek ya da farklı örnek ve uygulamaları taklit etmek yerine, yeni ve özgün bir üniversite modeli yaratıldı. Sabancı Üniversitesi'nin temel atma töreni 31 Temmuz 1997'de gerçekleştirildi. Ekim 1998'de, üniversitenin genel yapısının ortaya çıkmasını takiben Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı'na (EFQM) üye olmak üzere başvuruldu. Üniversitemiz, Türkiye'den EFQM'e başvuran ve üyeliğe kabul edilen ilk üniversitedir. Sabancı Üniversitesi, Ekim 1999'da ilk öğrencilerini karşılayarak öğretime başladı. Üniversitemiz bugün Türkiye'de ve yurt dışında pek çok üniversite tarafından örnek alınmaktadır.

Şirket Sayfasına Git

Yurt Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Yurt Sorumlusu Yurt Sorumlusu Maaşları Yurt Sorumlusu Nasıl Olunur? Yurt Sorumlusu Nedir? Yurt Sorumlusu İş İlanları