Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

keyboard_arrow_down
71

Kasap İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_downsearch


search
Sıralama Önerilen

Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kasap cancel
YUNUS MARKET İŞLETMELERİ TİCARET ANONİMŞİRKETİ

Kasap

YUNUS MARKET İŞLETMELERİ TİCARET ANONİMŞİRKETİ
Aksaray +6 il daha
Tam zamanlı
2 gün önce
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
FİLE

Merkez / Isparta Bölge Taze Gıda Personeli

FİLE
Isparta
Tam zamanlı
Bugün
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Sıkça Sorulan Sorular

Kasap iş ilanları en çok hangi bölgelerde yayınlanır?

Kasaplık mesleği; hayvanların kesimi, kaba parçalama, detay kesim, uzman becerisiyle satış ve sunuma hazır hale getirme işlemlerinin tamamını kapsar. Öte yandan Türkiye’de yer alan kentler, besi ve üretim çiftliği, market, otel, restoran, şarküteri ve kasaplara ev sahipliği yapar. Dolayısıyla tüm bölgelerde kesim kasabı, taze gıda sorumlusu, kasap reyonu tezgahtar personeli gibi farklı pozisyonlarda pek çok iş imkanı bulunur. Öte yandan Marmara gibi bölgelerde daha çok perakende ve toptan satış sektörü ilanlarını görürken; Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Karadeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde besi ve üretim tesisleri tarafından verilen ilanlar daha fazladır.

Kasap iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerce verilen kasaplık ilanlarına, et ve et ürünleri hakkında bilgi, yetenek ve tecrübe sahibi olan adaylar başvurabilir. Uzman iş ilanları için geçerli olan bu durum, çırak veya yardımcı personel olarak işe alınacak adaylarda yerini öğrenmeye yatkınlık, bıçak tutum becerisi gibi kriterlere bırakır. Öte yandan bazı iş ilanlarında kasaplık ve et sunumu vazifelerinin yanı sıra reyon düzeni, yöneticilik, sözlü anlatım gibi görev tanımları ile özel vasıflar aranabilir. Bu bağlamda belirtilen kriterleri karşılayabileceğini düşündüğün ilanlara başvurabilirsin.

Kasaplık mesleğinde uzman olmak için hangi eğitimler alınabilir?

Kasaplık mesleğini icra etmek isteyen adaylar için belirli eğitim şartı bulunmaz. Öte yandan resmi veya özel pek çok kursta kasap adaylarına farklı dersler verilir. Adaylar bu eğitimler sayesinde kasaplığın gerektirdiği becerileri edinebilir ve sertifika alabilir. Ayrıca kasaplık mesleği usta-çırak ilişkisiyle öğrenilebilir. Bu alanda tecrübesi olmayan ve eğitim almamış kişiler çıraklık yapabilir.

Kasap iş ilanlarından nasıl haberdar olunur?

Kasap iş ilanlarından haberdar olabilmenin pek çok yolu vardır. İnternet, bu yollar arasında öne çıkar. Birçok firmanın iş ilanına İnternet üzerinden kolayca ulaşılabilir. Kariyer.net üzerinden adaylar filtreleme yaparak kendisine uygun iş ilanlarını listeleyebilir. Adaylar alarm oluşturarak yeni ilanlardan haberdar olabilir. Akabinde kendisine uygun ilanlara başvuru yapan kişiler kasap olarak çalışma imkanı bulabilir.