695

Kayseri İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (1)Filtreleri Temizle

Kayseri cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 14 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Kayseri İş İlanları -

Kayseri İş İlanları
Özellikle kış turizminin gözde merkezlerinden biri olan Erciyes Dağı’yla ve ünü ülkemiz sınırlarını aşmış pastırmasıyla tanınan İç Anadolu’nun tarihi şehri Kayseri, aynı zamanda son yıllardaki endüstriyel büyümesiyle de birçok kente örnek olabilecek bir gelişim sergiliyor. İpek Yolu’ndan bu zamana dek her dönem önemli bir ticaret merkezi olmayı başaran ve gelişimini her geçen gün sürdüren şehrimiz, bu yapısıyla; iş arayan adayların da öncelikli tercih ettiği şehirlerden biri olmaya devam ediyor. Mevcut şartlarıyla ülkemizin önde gelen sanayi kentlerinden biri olan Kayseri iş ilanları için sektörlere ve pozisyonlara göre sıralanan verileri ise şöyle:

Her şeyin başı “sağlık”
Kayseri, son beş yıldır Avrupa’da önemli bir sağlık merkezi haline gelen Türkiye’nin, bu ivmesine ayak uyduran şehirlerinin başında geliyor. Kariyer.net’in 2013 senesi verilerine göre Kayseri’nin sağlık sektörüne katkısı oldukça önemli bir konuma gelmiş durumda. Bu sektörün ilde sağladığı istihdama değinmek gerekirse; 699 iş ilanı ile en çok Kayseri’de iş ilanı yayınlandığı alan olan Sağlık, zirvede bulunuyor. Bu alana yapılan başvuru sayısı ise 1 milyon 145 bin 848 olarak görülüyor. Sağlık sektörünün yanı sıra en çok iş ilanı yayınlanan başka sektörler arasında ilk sıralarda şunlar yer alıyor:

Üretim / Endüstriyel Ürünler – 673 ilan
Yapı – 533 ilan
Tekstil – 489 ilan
Ticaret – 481 ilan
Hizmet – 440 ilan

Adayların favorisi Taşımacılık
Geçen sene Kayseri’de Taşımacılık alanında 354 iş ilanı yayınlanmış olmasına rağmen adayların büyük bir kısmı bu sektöre yoğun bir ilgi gösteriyor. Adaylar tarafından en çok başvuru yapılan sektörlerin başında 2 milyon 135 bin 513 iş başvurusu ile Taşımacılık geliyor. Bu alanı takiben gelen en çok başvuru alan ilanların sektörlere göre dağılımı ise şu şekilde:
Finans – Ekonomi – 1 milyon 643 bin 175
Sağlık – 1 milyon 145 bin 848
Hizmet – 849 bin 753
Telekomünikasyon – 777 bin 974
Danışmanlık – 744 bin 988

Sıkça Sorulan Sorular

Kayseri güncel iş ilanları nelerdir?

Kayseri güncel iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek görüntüleyebilirsin.

Kayseri iş ilanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Kayseri iş ilanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Deneyimlerine uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Aradığım pozisyondaki Kayseri iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Aradığın pozisyondaki Kayseri iş ilanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Pozisyon'' kategorisinde bulunan pozisyonları seçerek kolayca listeleyebilirsin.

Kariyer.net'te bana en yakın Kayseri iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

Sana en yakın Kayseri iş ilanlarını ''Şehir/İlçe'' bölümünde yer alan ''İlçe'' kısmından sana en yakın konumu seçerek keşfedebilirsin. Bulunduğun ilçeyi seç ve sana en yakın iş ilanlarını hızlıca gör!

notifications İş Alarmı kur