Daha iyi bir deneyim için uygulamada aç

Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu

Cemer Kent Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

İlan yayından kaldırılmıştır!
İzmir(Torbalı)

İş Yerinde

İş Yerinde

İlan yayından kaldırılmıştır!

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Diğer

Diğer

Başvuru Sayısı

142 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

142 başvuru

Departman

Diğer

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

50.000 m² kurulu alanda çocuk oyun grupları, dış mekân spor aletleri ve kent ekipmanları alanında üretim gerçekleştiren ve 65 ülkeye ihracat yapma başarısını göstermiş olan firmamız; 1994 yılından beri İzmir, Torbalı’ da faaliyet göstermektedir.

Sektöründe lider olan firmamızın Dış Ticaret biriminde, “Bölge Satış Sorumlusu” pozisyonunda görevlendirilecek ekip arkadaşı arıyoruz. 

Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun ve/veya Dış Ticaret Eğitim sertifikasına sahip

Konusunda en az 2 yıllık tecrübe sahibi,

Çok iyi derecede İngilizce ve Rusça bilen ( Yabancı dil mülakatı yapılacaktır)

Planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, dinamik, disiplinli, sonuç odaklı çalışabilen, takım çalışmasına yatkın,

Araştırmaya açık, yenilikçi, iletişim organizasyon becerileri yüksek, temsil yeteneği olan, 

Yoğun çalışma temposuna uyum gösterebilecek,

MS Office programlarına hâkim ve tercihen NETSİS yazılımını bilen,

Yurt içi/yurt dışı seyahat engeli bulunmayan 

Aktif olarak araç kullanabilen 

Askerlik hizmetini tamamlamış veya askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için)


İşin Tanımı

Hedef pazar araştırmalarının yapılarak, yeni müşterilerin kazanılması ve satış artırıcı faaliyetlerde bulunulması,

Görevlendirildiği pazarlarda edindiği potansiyel müşterilere teklif ve söz konusu ürünler ile ilgili bilgi gönderilmesi; bu tekliflerin takibi ve raporlanması,

Şirketin ihracat yaptığı müşteri portföyünün, pazarlama politikaları doğrultusunda genişletilmesi

Hedef pazarlarda faaliyetlerin yürütülmesi, bu pazarlara rutin seyahatler gerçekleştirilmesi ve raporlanması,

Fuar katılımlarının organize edilmesi, firma tanıtımının yapılması ve temsil edilmesi,

  • Faaliyetleriyle ilgili raporlama yapılması ve üst yönetimin bilgilendirilmesi. 

Satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetinin sürekliliğinin sağlanmasına yönelik çalışmalar yapılması,


Aday Kriterleri

En az 2 yıl tecrübeli
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf
İngilizce(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri) Rusça(Okuma : İleri, Yazma : İleri, Konuşma : İleri)
B sınıfı

Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Maaşları Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Nasıl Olunur? Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Nedir? Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu İş İlanları
Cemer Kent Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş.

Şehir Mobilyaları / Çevre Düzenleme, Peyzaj 1+

Hakkımızda

Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. olarak 1994 yılından bu yana;CMRPLAY markası ile çocuklarımız için oyun parkları, CMRACTIVE markası ile çocuklar, yetişkinler ve engelliler için Fitness aletleri , CMREXTREME markası ile macera parkları, CMRURBAN markası ile de kent ekipmanları üretiyoruz. Son yıllarda toplumsal bilincin artması ve kentlerdeki sosyal belediyeciliğin gelişmesi ile birlikte, çocuklarımızın ilgisini tekrar parklara çekecek yeni ürünler ve tasarımlar önem kazanmıştır. Bu durumun farkında olarak bütçemizin % 20'sini AR-GE ve tasarıma ayırıyor, 300 çalışan ve 30 kişilik AR-GE ekibimizle her geçen gün yeni tasarımlara imza atıyoruz. Tasarımlarımızda, dünyadaki gelişmelerin yanı sıra çocukların zaman ile değişen ihtiyaçlarını da göz önünde tutuyoruz. Bu anlamda Türkiye'nin ilk özel endüstriyel tasarım merkezi kuran firması olduk.“Red Dot” Uluslararası Tasarım Yarışması'nda "Deltoik tırmanma" oyun elemanı ile kazandığımız tasarım ödülü ile yine Türkiye'de bir ilke imza attık. Aynı projeyle German Design Award 2017 yarışmasından da ödülle döndük.Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz Ulusal ''Düşten Gerçeğe” tasarım yarışmasını "Geleceğin Oyun Parkı" temasıyla gerçekleştirdik. Yarışmalar önümüzdeki yıllarda da devam edecektir.Yine Türkiye’de bir ilk olarak, engelli ve engelsiz çocukların birlikte ve aynı anda oyun oynayabileceği, sosyalleşebileceği oyun sistemleri tasarımı ile ilgili çalışmalarımızla TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programına katıldık.Cemer Kent Ekipmanları A.Ş. olarak; ürün kalitemiz, satış sonrası destek sistemimiz ve tasarıma ve yeniliğe verdiğimiz önem ile, sektörümüzde Türkiye ve Dünya'da bilinen ve tercih edilen bir marka olduk. Marka gücümüz sayesinde Dünya'da 4 kıtada 63 ülkede Cemer ürünleri kullanılmaktadır.

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ HAKKINDA AYDINLATMA METNİ6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) uygun olarak kişisel verileriniz veri sorumlusu sıfatıyla Cemer Kent Ekipmanları Tic. San. A.Ş. (“Cemer” veya “Şirket”) tarafından çalışan adayı/stajyer seçme ve yerleştirme süreçlerinin yürütülmesi, çalışan adayların başvuru süreçlerinin yürütülmesi, fiziksel mekan güvenliğinin temini, denetim/etik faaliyetlerinin yürütülmesi, acil durum yönetim süreçlerinin yürütülmesi amacıyla işlenmektedir.Söz konusu kişisel verileriniz açık rızanıza dayalı olarak Şirketimize iletilen iş başvuru formları/özgeçmişler, internet platformları ve güvenlik kamerası kayıtları yoluyla toplanmaktadır.Çalışan adayı olarak kişisel verileriniz Şirketimizde muhafaza edilmekte olup topluluk şirketleri ve yasal zorunluluk halinde yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılmaktadır.Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11’inci maddesi kapsamındaki talep ve başvurularınızı Şirketimize iletebilirsiniz. Konu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için internet sitemizde yayımlanan “Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamızı” inceleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemekhane, Erzak Yardımı.

Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Maaşları Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Nasıl Olunur? Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu Nedir? Dış Ticaret Bölge Satış Sorumlusu İş İlanları