warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Dijital Satış ve Servis Danışmanı

Tan Oto Ltd. Şti

Dijital Satış ve Servis Danışmanı

Tan Oto Ltd. Şti

Ankara(Yenimahalle)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Departman

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Başvuru Sayısı

529 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

529 başvuru

Departman

Dijital Pazarlama

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery Otomobil ve Hafif Ticari Araç bayilikleri ile sektöre dair tüm çözümleri tek çatı altında buluşturarak, yeni ve ikinci el araç satış, satış sonrası, sigorta hizmetleri ile müşterilerimize en iyi satın alma ve satış sonrası hizmet deneyimini yaşatmaktadır.

Geniş araç filomuz ve yurt geneline yaygın 500 anlaşmalı servis ağımızla her sektörden müşterimize Uzun Dönemli Kiralama hizmetini TanFilo markamızla devam ettirmekteyiz. Hedefimiz müşterilerimizin maliyetlerini düşürmek, karlılık ve verimlilik sağlamak; kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmet vermektir.

Türkiye’nin en büyük araç kiralama firmalarından Garenta bayiliği ile Esenboğa Havalimanı, Ankara Şehir Yüksek Hızlı Tren Garı, Atlantis AVM, Next Level AVM, Kuzu Avm ve Maltepe Park Avm şubelerimizde günlük ve aylık Kısa Dönem Araç Kiralama hizmeti sunmaktadır.

Uzun döneme dayanan iş tecrübemiz, bilgimiz ve güvenilirliğimiz ile müşterilerimize ikinci el araç satışında daha yakın olabilmek amacıyla, ikinci el online açık artırma hizmetini haftada 6 gün Tanoto İhale markamızla sunuyoruz. Amacımız ikinci el müşterilerimizde satın alma memnuniyetini sağlamak ve değer yaratmaktır.

İkinci el araç odağındaki kaliteli hizmetimiz ve geniş ürün yelpazemizle müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere 7 noktada Tanoto2 markamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz her zaman üstün hizmet kalitesi sunmak ve güven yaratmaktır.

Bireysel ve kurumsal sigortacılığın doğru ve güvenilir adresi olarak işinde uzman ekibimizle, müşterilerimizle buluşuyoruz. Amacımız müşterilerimize Maslak Sigorta  deneyimini yaşatmak ve geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmaktır.

Tanoto, “Mutlu Çalışan eşittir Kaliteli İş” ilkesiyle iç ve dış müşteri önceliğine önem vererek, 10 farklı noktada 80.000 m² açık, 40.000 m² kapalı alanda 550'nin üzerinde çalışanı ile faaliyet göstermektedir.

Uzmanlığımıza güvenerek yola çıkan herkesin, her zaman, en iyi Tanoto deneyimini yaşaması amacıyla otomotivle ilgili tüm çözümleri geliştirmeyi sürdürüyoruz.

Güçlü kadrosu ile hızla büyüyen Tanoto Ailesi olarak markalarımızda görevlendirilmek üzere aşağıdaki yetkinliklere sahip  “Dijital Satış ve Servis Pazarlama Danışmanı” arıyoruz.

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Telefonda satış ve pazarlama tecrübesi bulunan,
 • Akıcı ve düzgün diksiyona sahip,
 • Telefon ile yoğun görüşme yapabilecek,
 • İş takibi konusunda titiz,
 • Sözlü ve yazılı iletişimi kuvvetli,
 • Telefonda ikna ve iletişim kabiliyeti yüksek,
 • Satış aşamasında karşılaştığı küçük problemleri aşabilen, çözüm üretebilen,
 • CRM, ERP gibi programlar kullanmış, veri girişi deneyimi olan,
 • Ekibi ve yöneticileri ile iletişim halinde kalabilen, raporlama ve işi ile ilgili bilgi aktarımı yapabilen,
 • Takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, öğrenme kabiliyeti ve hevesi yüksek,
 • Müşteriyi iyi dinleyerek, ihtiyaçlarını doğru analiz edip, en doğru şekilde satışa yönlendirebilen.

İş Tanımı:

 • Dijital ve farklı kanallarla ulaşan (telefon, web sitesi, sosyal medya, e-posta vb.) müşteri taleplerini karşılamak ve ilgili satış birimine yönlendirmek,
 • Dış arama yaparak (CRM çalışmaları kapsamındaki hedef kitle) müşteri ihtiyaçlarına göre satış sürecini yürütmek,
 • Distribütör kanalından yapılan bilgilendirmeleri (süreç değişikliği, lansmanlar, vb.) zamanında ve doğru bir şekilde Pazarlama Ekibi ile paylaşmak,
 • Markalar arası çapraz satış yapmak/yapılmasına destek olmak,
 • Video içerikleri için hazırlanan araç detay metinlerin doğruluğunu kontrol etmek ve önerilerde bulunmak,
 • Video içeriklerinde bulunmak ve sorumlu olduğu markanın dijital kanallarda tanıtılmasına destek olmak.
 • Müşteri veri kayıtlarını sistemlere doğru ve zamanında girmek,
 • Müşteri takip süreçlerini ilgili birimlere raporlamak.

 

Aday Kriterleri

Tecrübeli / Tecrübesiz
Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)
Yapıldı, Muaf, Yapılmadı
B sınıfı

Dijital Pazarlama Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanı Dijital Pazarlama Uzmanı Maaşları Dijital Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur? Dijital Pazarlama Uzmanı Nedir? Dijital Pazarlama Uzmanı İş İlanları

Otomotiv / Oto Yedek Parça ve Yan Sanayi 3+

Hakkımızda

Otomotiv sektöründe, 1992 yılından bu yana bulunan Tanoto; Ford, Fiat, Renault, Dacia, Chery Otomobil ve Hafif Ticari Araç bayilikleri ile sektöre dai

Şirket Sayfasına Git
Şirketin Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı UyarıncaÇalışan/Stajyer Adayı Aydınlatma Metni1. Veri Sorumlusu

Detaylı Bilgi
Yan Haklar

Servis, Yemekhane.

Dijital Pazarlama Uzmanı pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Dijital Pazarlama Uzmanı Dijital Pazarlama Uzmanı Maaşları Dijital Pazarlama Uzmanı Nasıl Olunur? Dijital Pazarlama Uzmanı Nedir? Dijital Pazarlama Uzmanı İş İlanları