54

Adana Yüreğir İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Adana cancel
Yüreğir cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 2 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Adana Yüreğir İş İlanları

Adana, Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alır. Adana; tarım, üretim, sanayi ve hayvancılık gibi iş kollarını bünyesinde barındırır. Akdeniz bölgesinde bulunan şehir, Mersin, Hatay ve Osmaniye şehirlerine komşu konumunda bulunur. Hem bölgede yer alan sektörler hem de çevre iller sayesinde Adana pek çok iş kolundan çeşitli pozisyonlarda personel istihdamı sağlar. Adana Yüreğir iş ilanları arasında satış danışmanlığı, tıp teknisyeni, dijital pazarlama uzmanı, tıbbi satış temsilciliği ve sosyal medya uzmanı gibi seçenekler bulunur. 

Adana Yüreğir İş Olanakları

Güncel Adana Yüreğir iş ilanları istihdam edilmek isteyen personellerin tecrübe sahibi olduğu ya da mezun olduğu okula uyumlu olarak tercih edebileceği pek çok seçenek sunar. Adana’da ya da Adana Yüreğir’de faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları arasında öğretmen iş ilanları da bulunur. Fakat öğretmen iş ilanları yayınlanan kurumlara başvuru yapabilmek için üniversitelerin öğretmenlik bölümlerinden mezun olma şartı aranır. Saha satış, tıbbi satış mümessili ve gayrimenkul danışmanı gibi iş ilanlarına başvuru yapacak olan adayların, seyahat engelinin olmaması büyük önem taşır. Sanayi ve üretim alanında faaliyet gösteren firmalar, fiziksel güç gerektiren iş ilanlarına genellikle cinsiyet şartı koyar. Adana Yüreğir iş ilanları bay adaylara özel olarak yayınlanan ilanlar, bünyesinde erkek aday çalıştırmak isteyen firmalar ya da fiziksel güç gerektiren işler yapan firmalar tarafından yayınlanır. Kültürel zenginliğin  oldukça çeşitli olduğu şehirde birbirinden farklı etkinlikler ve fuarlar düzenlenir. Çeşitli etkinlikler ve fuarlarda görev almak üzere stant görevlisi, hostes, satış temsilcisi ve servis elemanı gibi part time çalışabilecek elemanlara ihtiyaç duyulur. Çeşitli firmalar tarafından yayınlanan bu ilanlara başvuracak olan adayların, daha önceden fuar ve etkinliklerde görev almış olmaları gerekir. Bölgede bulunan şehir otellerindeki ön büro, servis ve mutfak departmanlarına görevlendirmek üzere pek çok personel istihdam edilir. Bu ilanlarda, resepsiyonist, ön büro müdürü, servis elemanı ya da mutfak elemanı gibi çeşitli pozisyonlar bulunur. 

Adana Yüreğir Şehrinde Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Adana Yüreğir, zengin topraklara ve ılıman iklime sahip olması sebebiyle çeşitli sektörlerde, yılın büyük bir kısmında personel istihdam eder. Sanayi ve üretim alanında gelişmiş bir sektöre sahip olan Adana iş ilanları pek çok farklı adaya hitap eder. Üretim bandında görev almak üzere personelden kanal satış temsilcisine, kaporta boya ustasından tıbbi satış mümessiline kadar pek çok meslek alanında firmalar faaliyet gösterir. Adana Yüreğir’de yayınlanan iş ilanları arasında müşteri temsilcisi ve çağrı merkezi satış temsilcisi gibi seçenekler de bulunur. Yarı zamanlı, tam zamanlı ve home ofis olarak çalışabilecek adaylar, ilgili iş ilanlarından kendilerine uygun olanlara başvuruda bulunabilir. Fakat bu adayların, home ofis çalışabilmek için evinde laptop ya da masaüstü bilgisayar bulunması ve sabit internete sahip olması gerekir. 

Adana Yüreğir Şehrinde Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Adana Yüreğir şehrinde, çeşitli sektörlerde farklı pozisyonlarda iş ilanları yayınlanır. Örneğin Adana Yüreğir iş ilanları bayan adaylara özel olarak yayınlanan pozisyonlar çoğunlukla üretim bandında görev almak, satış temsilcisi ve çağrı merkezi müşteri temsilcisi gibi pozisyonlar olabilir. Bunun dışında görev alınabilecek sektörler arasında market ve ürün servis motor kuryeliği gibi seçenekler de bulunur. Fakat bu pozisyonun soğuk ve yağmurlu günlerde de çalışma şartı sunduğuna dikkat edilmelidir. Bölgedeki firmalar ve Türkiye geneli iş ilanı yayınlayan firmalar tarafından yayınlanan tıbbi satış mümessili iş kolu, doktor ve hastaneleri dolaşarak ürünlerin tanıtılmasını sağlar. Bu iş kolunu tercih edecek olan adayların araç kullanımına hâkim olmaları ve B sınıfı araba ehliyetine sahip olmaları ve aynı zamanda hiçbir seyahat engelleri de olmaması gerekir.

Adana Yüreğir Şehrindeki İş İlanlarının Sahip Olduğu Şartlar Nelerdir?

Adana Yüreğir bölgesindeki faaliyet gösteren firmalar, yılın yaklaşık 12 ayı çalışmak isteyen adaylara özel olarak ilan yayınlar. Sektör, çalışma zamanı, meslek ve pozisyon gibi faktörler iş ilanlarının kendi aralarında değişiklik göstermesine sebebiyet verir. Örneğin satış temsilcisi pozisyonları arasında yer alan Adana Yüreğir part time iş ilanları günün belirli saatlerinde çalışma şansı sunar. Fakat mağaza gibi alanlarda görev almak isteyen adayların dokuz saat çalışma zorunluluğu bulunur. 

Adana Yüreğir Şehrinde Nasıl İş Bulunur?

Sektör ve iklimsel değişikliğe göre farklı mesleklerde ve pozisyonlarda iş ilanları firmalar tarafından yayınlanır. Yarı zamanlı, part time, tam zamanlı ve freelance gibi çalışma tiplerinde sanayi ve tarım alanlarında başvuru yapılabilecek pek çok iş olanağı bulunur. Kariyer.net üzerinden çeşitli sektörleri ve meslekleri filtreleyerek aranılan iş bulunabilir. 

Adana Yüreğir Şehrindeki İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Fiziksel güç gerektiren ya da çetin çalışma koşullarında faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları çoğunlukla bay kullanıcılara hitap eder. Sanayi alanında görev almak isteyen bay adayların iş ilanları içerisinde yer alan cinsiyet kısmına dikkat etmesi gerekir. Fakat Adana Yüreğir evde iş ilanları çoğunlukla hem bay hem de bayan kullanıcılara hitap eder. Bazı firmalar tarafından yayınlanan iş ilanlarında tecrübe şartı aranmaktadır gibi ibareler bulunur. Bu ilanlara tecrübeli olmanız durumunda başvurmanız, tercih edilme şansınızı arttırır. 

Adana Yüreğir Şehrinde Yer Alan İş İlanlarına Nasıl Başvuru Yapılır?

İş ilanına başvuracak olan adayın etkileyici bir CV hazırlaması oldukça önemlidir. Hazırlanan CV’nin içeriğinde daha önceki çalışma hayatında görev alınan firmalar, ilgili referanslar ve sahip olunan diploma ya da belge gibi detayların yer alması gerekir. Kariyer.net aracılığıyla firmalar tarafından çeşitli iş ilanları zaman aralıkları ile yayınlanır. Yetkinlik ve mezun olunan alana uygun olan iş ilanlarına buradan başvuru yapılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Adana Yüreğir İş İlanları nelerdir?

Güncel Adana Yüreğir İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel Adana Yüreğir İş İlanlarını inceleyebilirsin.

Adana Yüreğir İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Adana Yüreğir İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Adana Yüreğir İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Adana Yüreğir İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Adana Yüreğir İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Adana Yüreğir İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur