140

Antalya Alanya İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Antalya cancel
Alanya cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 3 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Antalya Alanya İş İlanları

Antalya Alanya İş İlanları

Türkiye’nin turizm şehirlerinden biri olan Antalya, farklı sektörlerde sunduğu istihdam fırsatları ile ön plana çıkar. Sanayi, tarım, ticaret ve hizmet sektörlerinde farklı unvanlar ile tam ve yarı zamanlı olarak çalışabilirsin. Ayrıca, Alanya’da yer alan farklı işveren kurumlarda ihtiyaca göre dönemsel veya freelance olarak görev alabilirsin. Antalya Alanya iş ilanları seçenekleri arasında farklı eğitim seviyelerine ve farklı uzmanlıklara sahip adaylar için çeşitli pozisyonlar bulunur. Stajyer, vasıfsız eleman, yeni başlayan, uzman ve yönetici pozisyon seviyeleri ilçedeki farklı kurumlarda bulabileceğin iş fırsatları arasında yer alır. Alanya iş ilanları, adaylara yeteneklerine uygun yüzlerce farklı fırsat tanır. Antalya Alanya iş arayanlar yeteneklerine en uygun pozisyonlara kolayca Kariyer.net üzerinden ulaşabilir. 

Antalya Alanya’da İş Olanakları

Sunduğu iş olanakları ile ön plana çıkan Alanya, turizmin öncü şehirleri arasında yer alır. İlçenin farklı noktalarında bulunan işletmeler, turizm dışında çeşitli sektörler için çalışır. Ticaret, hizmet, sanayi ve tarım sektörleri ilçede çalışabileceğin fırsatların başında gelir. Çeşitli eğitim seviyelerine ve uzmanlıklara sahip adaylar, Alanya eleman arayan firmalar tarafından yayınlanan ilanlara başvuru yaparak kariyer hayallerine kavuşabilir. Öğretmenlik ve eğitmenlik ile ilgili mesleki eğitimin varsa Antalya Alanya'da iş ilanları arasında yer alan öğretmenlik pozisyonlarını değerlendirebilirsin. Özel okullar, kurs merkezleri ve dershanelerde eğitmen olarak görev alabilirsin. Halkla ilişkiler personeli, karşılama hostesi, danışma görevlisi ve sekreter pozisyonları ilçede başvurabileceklerin arasında yer alır.

  • Antalya iş ilanları arasında muhasebe, finans uzmanı ve bankacı gibi farklı pozisyonlar bulunur.
  • Yeme içme ve hizmet sektörü için garson, aşçı, aşçı yardımcısı ve komi olarak görev alabilirsin.
  • Matematik ve ekonomi bilgin varsa ve ilgili eğitimlere sahipsen Antalya muhasebe iş ilanları arasında yer alan muhasebe uzmanı, ön muhasebe elemanı gibi farklı pozisyonlarda başvuru yapabilirsin.
  • Alanya iş ilanları bayan şeklinde olan ilanlar kadın adaylar için uygun çeşitli imkanlara sahip olur. İş tecrüben yoksa yetiştirilmek üzere açılan iş ilanlarına başvuru yapabilirsin.
  • Vasıfsız eleman iş ilanları iş deneyimi kazanmak için tercih edebileceğin seçenekler arasında yer alır. Okul, hastane, market, mağaza ve alışveriş merkezi gibi işletmelerde vasıfsız eleman unvanı ile görev alabilirsin.

Antalya Alanya’da Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Alanya iş ilanları güncel fırsatları ile tam zamanlı, dönemsel ve part time pozisyonlarda görev alabilirsin. Turizm bölgesi olan Alanya’da farklı sektörler ön plana çıkar. İlçede geçim kaynağı olarak turizm işleri dışında tarım ve hizmet sektörü dikkat çeker. Sera ve bahçe yetiştiriciliğine uygun bir iklime sahip bölgede çeşitli tarım firmaları bulunur. Bu firmalarda tarım işçisi, ustabaşı, şoför ve idari işler görevlisi olarak çalışabilirsin. Hizmet sektöründe Alanya eleman arayanlar sıklıkla farklı iş fırsatları sunar. Geniş bir istihdam kaynağı oluşturan hizmet sektöründe garson, komi, resepsiyonist, kat görevlisi, karşılama hostesi ve vale gibi farklı pozisyonlarda görev alabilirsin. Ayrıca bu firmaların idari işler, finans ve pazarlama gibi uzmanlık gerektiren farklı departmanları için başvuru yapabilirsin. Alanya iş ilanları yeni seçenekleri arasında turizm, tarım, hizmet, inşaat ve eğitim sektörleri ön plana çıkar. Uzmanlığın ve yeteneğin doğrultusunda ilçedeki farklı sektörler için Kariyer.net üzerinden şansını deneyebilirsin.

Alanya'daki çeşitli eğlence mekanları ve kültürel etkinlik organizasyonları da Antalya Alanya iş ilanları ile herkese kapılarını açar. Festival ve etkinlik yönetimi, ışık ve ses teknisyeni ile sahne sanatları çalışanı için pek çok fırsat sunar. Aynı zamanda Antalya Alanya iş ilanlarında ilçede artan yabancı nüfus nedeniyle dil öğretmenliği ya da tercümanlık talebi de oldukça yüksektir. Alanya, kendini geliştirmek isteyenler için geniş imkanlar sunan bir ilçe olup hem tatil hem de çalışma fırsatı sağlar.

Antalya Alanya Eleman Arayanlar

Antalya'nın incisi Alanya, sıcak iklimi ve cezbedici plajları ile tatilcilerin yanı sıra iş arayanların da gözdesidir. Alanya'da eleman arayanlar firmalar turizm, perakende ve hizmet sektöründe yoğunlaşır. Alanya, hareketli iş ortamı ve canlı sosyal yaşamı ile dikkat çeker. Dolayısıyla burada iş bulmak isteyenler için pek çok fırsat mevcuttur. Turizm sektörü Alanya'nın ekonomik canlılığını sağlar. Otel, restoran, tur firmaları ve eğlence mekanları, yılın büyük bir kısmında turist akınına uğrar. Bu işletmeler konukseverliği ön planda tutan, enerjik ve iletişim yeteneği yüksek kişilere öncelik verir. Antalya Alanya iş ilanları içerisinde yaz sezonunda animatörden resepsiyoniste, aşçıdan temizlik görevlisine dek geniş bir alanda iş pozisyonu açılır.

Perakende sektörü de Alanya'da iş imkanı sunar. Alışveriş merkezleri, butik ve yerel satış noktaları, satış danışmanına ve kasa görevlisine ihtiyaç duyar. Bu alanda çalışmak istiyorsan ürün bilgisi ve müşteri memnuniyetine öncelik vermelisin. Sektördeki farklı iş seçeneklerine Antalya Alanya market elemanı iş ilanları listesinden ulaşabilirsin.

Alanya'nın turistik bir yer olması neticesinde yabancı dil bilgisi arasında İngilizce, Rusça veya Almanca biliyor olman sektörde bir avantaj sağlar. Hizmet sektörü, güzellik salonlarından spor merkezlerine kadar çeşitli iş alanları içerir. Bu mekanlar Antalya Alanya iş ilanlarında uzman estetisyen, masör ve fitness eğitmeni gibi çalışanlara ihtiyaç duyar. Alanya'da sağlık ve güzellik hizmetlerine olan talep yüksek olduğu için bu alanda iş bulman daha kolaydır.

Emlak sektörü de Alanya'da önemli bir iş kolu olarak öne çıkar. İlçenin popüler olması nedeniyle hem yerli hem de yabancı yatırımcılar, burada mülk edinme konusuna büyük ilgi gösterir. Emlak danışmanları, pazarlama yeteneği ve müşteri hizmetlerinde uzmanlık gerektirmesinin yanı sıra etkili iletişim kurma kabiliyetiyle ön plana çıkar. Eğer ilçede emlakçı olarak görev yapmak istiyorsan üniversitelerin emlak ve emlak yönetimi bölümünden mezun olman ve Antalya Alanya iş ilanlarını değerlendirmen senin için avantaj sağlayabilir.

Antalya Alanya İş İlanlarında Hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

Antalya Alanya farklı sektörlerin ön plana çıktığı çeşitli iş fırsatlarına sahip bir bölge. Turizm sektörü meslekleri başta olmak üzere ilçede tarım, eğitim, inşaat, finans ve hizmet gibi farklı sektörler için çalışabilirsin. Gelişmiş ve modern ilçelerden biri olan Alanya’da ihtiyacına uygun çalışma şekilleri ile görev alabilirsin. Tam zamanlı iş fırsatları çoğunlukta olsa da Alanya’da part time, dönemsel ve uzaktan olacak biçimde çalışabilirsin. Sen de Alanya iş arıyorum diyorsan Kariyer.net üzerinden CV oluşturabilirsin. Oluşturduğun CV ile farklı çalışma şekillerine sahip güncel Alanya iş ilanları için başvuruda bulunabilirsin. İşveren kurumların yayınladığı ilanları değerlendirerek yeteneklerine uygun bir pozisyona yerleşebilirsin. Part time, dönemsel ve tam zamanlı iş fırsatları arasından ihtiyacına uygun olanları sıralayarak seçim yapabilirsin. Sayfa üzerinden pozisyon ve departman filtrelemesi yaparak CV’ne uygun ilanlara kolayca ulaşabilirsin.

Antalya Alanya’da hangi iş pozisyonları ön plana çıkar?

Antalya Alanya, turizm sektörünü ile dikkat çeken bölgelerden biri. İlçede otel ve eğlence merkezlerinde farklı unvanlar ile görev alabilirsin. Otel müdürü, idari işler sorumlusu, garson, aşçı, animatör, danışma görevlisi, finans sorumlusu ve kat görevlisi gibi farklı pozisyonlar turizm sektörünün önemli iş fırsatları arasında yer alır. Açık pozisyon ihtiyacına göre tam zamanlı, dönemsel veya kısmı zamanlı olarak Alanya’da çalışabilirsin.

Antalya Alanya dönemsel işler nedir?

Antalya Alanya’da dönemsel olarak çalışabileceğin çeşitli sektörler bulunur. Eğlence, hizmet ve turizm sektörleri yaz sezonu için dönemsel çalışacak elemanlar için çeşitli fırsatlar sunar. Tatil sezonunda ihtiyaçları karşılamak için işveren kurumlar dönemsel iş ilanları yayınlar. Kat görevlisi, vale, animatör, aşçı yardımcısı, barmen, barista, DJ, garson ve komi gibi pozisyonlarda dönemsel olarak çalışabilirsin.

Antalya Alanya’da eğitim sektörü iş olanakları nasıl?

Eğitim sektörünün geliştiği ilçelerden biri olan Alanya’da çok sayıda özel okul, kurs merkezi ve dershane bulunur. Öğretmenlik branşına sahipsen Alanya’da tam zamanlı veya kısmi zamanlı olarak öğretmenlik yapabilirsin. Kurs merkezi, dershane ve özel okulların yayınladığı ilanları değerlendirerek farklı kurumlarda görev alabilirsin. Okul öncesi öğretmenliği, sınıf öğretmenliği ve branş dersi öğretmenliği iş ilanları arasından yeteneklerine göre başvuru yapabilirsin.

Antalya Alanya’da otelde hangi pozisyonlarda iş bulunur?

Antalya Alanya, otelleri ile ön plana çıkan ilçelerden biri. Yıl boyunca turizm faaliyetlerinin devam ettiği ilçede, otellerin farklı departmanlarında görev alabilirsin. Garson, resepsiyonist, mutfak personeli, güvenlik görevlisi, halkla ilişkiler personeli, otel müdürü, cankurtaran ve insan kaynakları sorumlusu gibi farklı iş fırsatları ilçedeki oteller tarafından sunulur.

Antalya Alanya'da hangi eğitim seviyelerinde iş ilanları bulunur?

Antalya, yaz dönemlerinin vazgeçilmez yerlerinden biridir. Antalya dendiğinde akla ilk gelen iş ilanlarının çoğu dönemseldir. Özellikle Antalya Alanya’da çok sayıda iş ilanı bulunur. Dönemsel iş ilanları için çoğu zaman deneyim aranmaz. Dönemsel iş ilanlarının yanında tam zamanlı, yarı zamanlı ve serbest zamanlı iş olanakları da ilçede mevcuttur. Hemen hemen her eğitim seviyesine yönelik iş ilanları ilçede bulunur. Bazı iş ilanları deneyim ararken bazıları yalnızca yabancı dil yetkinliği aramaktadır. Yolcu gemilerine ve özel yatlara çalışan olarak seçilecek aşçılar için mesleki bilgiye bakılırken çağrı merkezi elemanı için hangi yabancı dillere hakim olduğu hususuna dikkat edilir. Öğretmenlikten mühendisliğe pek çok iş ilanı bulunan Alanya’da, her eğitim seviyesine uygun iş fırsatları görülür. Hem tam zamanlı hem part-time iş ilanlarından yararlanılabilir.

Antalya Alanya'da dönemsel iş ilanları nelerdir?

Alanya dönemsel iş ilanlarına başvuru yapılırken en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Hem ilçenin konumu hem de iş fırsatlarının çok sayıda olması nedeniyle özellikle yaz dönemlerinde pek çok aday tarafından tercih edilir. Alanya’nın dönemsel iş ilanlarına bakıldığında önde gelen mesleklerin başında; garsonluk, mutfak yardımcı personelliği ve aşçılık gelir. Genellikle otellerde çalışılması için verilen bu iş ilanlarındaki deneyim aranıp aranmadığı kriteri ise ilanlardaki iş tanımında bulunur. Yardımcı personeller için genellikle deneyim aranmazken aşçı olarak görev alacak kişilerden belirli nitelikler istenebilir.

Antalya Alanya'da hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

Antalya Alanya iş ilanlarına bakıldığında birbirinden farklı pek çok sektörde iş ilanı olduğu görülür. En çok verilen iş ilanlarından bazıları; satış pazarlama müdürü, ebe, mimar, gsm teknisyeni ve muhasebe sorumlusudur. Alanya’da aşçılık, mutfak personelliği veya garsonluk gibi bir işe başlamak isteyen kişilerin birçok sektörde deneyim kazanma imkânı bulunur. Yaz dönemlerinin olmazsa olmazı olarak bilinen hizmet sektöründe çok sayıda eleman açığı vardır. Bunların yanı sıra şoförlük, mühendislik ve boya ustalığı gibi meslekler için de iş ilanları verilir. Hemen hemen her sektörden iş bulunabilen Alanya’da hizmet sektörü ön plana çıkmaktadır.

Antalya Alanya'da satış danışmanı iş ilanı var mı?

Satış danışmanlığı mesleğine ülkemizin hemen her yerinde ihtiyaç duyulur. Özellikle kalabalık yerlerde, satış danışmanları, müşterilerin kurtarıcısı olarak bilinir. Alanya’nın çoğu noktasında satış danışmanlığı için iş ilanı verilir. Satış danışmanlarının tam zamanlı ve part-time olarak değişen çalışma saatleri de bulunur. Bu da çoğu aday için avantajlı olabilir. Genellikle alışveriş merkezlerinde ve showroom alanlarında görev alan satış danışmanları, müşteriler için en uygun ürünlerin bulunmasında rol oynar. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tanıtan ve müşteri memnuniyetini sağlayan satış danışmanlarının mağazacılıkta etkisi büyüktür.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya Alanya'da hangi eğitim seviyelerinde iş ilanları bulunur?

Antalya, yaz dönemlerinin vazgeçilmez yerlerinden biridir. Antalya dendiğinde akla ilk gelen iş ilanlarının çoğu dönemseldir. Özellikle Antalya Alanya’da çok sayıda iş ilanı bulunur. Dönemsel iş ilanları için çoğu zaman deneyim aranmaz. Dönemsel iş ilanlarının yanında tam zamanlı, yarı zamanlı ve serbest zamanlı iş olanakları da ilçede mevcuttur. Hemen hemen her eğitim seviyesine yönelik iş ilanları ilçede bulunur. Bazı iş ilanları deneyim ararken bazıları yalnızca yabancı dil yetkinliği aramaktadır. Yolcu gemilerine ve özel yatlara çalışan olarak seçilecek aşçılar için mesleki bilgiye bakılırken çağrı merkezi elemanı için hangi yabancı dillere hakim olduğu hususuna dikkat edilir. Öğretmenlikten mühendisliğe pek çok iş ilanı bulunan Alanya’da, her eğitim seviyesine uygun iş fırsatları görülür. Hem tam zamanlı hem part-time iş ilanlarından yararlanılabilir.

Antalya Alanya'da dönemsel iş ilanları nelerdir?

Alanya dönemsel iş ilanlarına başvuru yapılırken en çok tercih edilen yerlerin başında gelir. Hem ilçenin konumu hem de iş firsatlarının çok sayıda olması nedeniyle özellikle yaz dönemlerinde pek çok aday tarafından tercih edilir. Alanya’nın dönemsel iş ilanlarına bakıldığında önde gelen mesleklerin başında; garsonluk, mutfak yardımcı personelliği ve aşçılık gelir. Genellikle otellerde çalışılması için verilen bu iş ilanlarındaki deneyim aranıp aranmadığı kriteri ise ilanlardaki iş tanımında bulunur. Yardımcı personeller için genellikle deneyim aranmazken aşçı olarak görev alacak kişilerden belirli nitelikler istenebilir.

Antalya Alanya'da hangi sektörlerde iş ilanları bulunur?

Antalya Alanya iş ilanlarına bakıldığında birbirinden farklı pek çok sektörde iş ilanı olduğu görülür. En çok verilen iş ilanlarından bazıları; satış pazarlama müdürü, ebe, mimar, gsm teknisyeni ve muhasebe sorumlusudur. Alanya’da aşçılık, mutfak personelliği veya garsonluk gibi bir işe başlamak isteyen kişilerin birçok sektörde deneyim kazanma imkânı bulunur. Yaz dönemlerinin olmazsa olmazı olarak bilinen hizmet sektöründe çok sayıda eleman açığı vardır. Bunların yanı sıra şoförlük, mühendislik ve boya ustalığı gibi meslekler için de iş ilanları verilir. Hemen hemen her sektörden iş bulunabilen Alanya’da hizmet sektörü ön plana çıkmaktadır.

Antalya Alanya'da satış danışmanı iş ilanı var mı?

Satış danışmanlığı mesleğine ülkemizin hemen her yerinde ihtiyaç duyulur. Özellikle kalabalık yerlerde, satış danışmanları, müşterilerin kurtarıcısı olarak bilinir. Alanya’nın çoğu noktasında satış danışmanlığı için iş ilanı verilir. Satış danışmanlarının tam zamanlı ve part-time olarak değişen çalışma saatleri de bulunur. Bu da çoğu aday için avantajlı olabilir. Genellikle alışveriş merkezlerinde ve showroom alanlarında görev alan satış danışmanları, müşteriler için en uygun ürünlerin bulunmasında rol oynar. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik ürünleri tanıtan ve müşteri memnuniyetini sağlayan satış danışmanlarının mağazacılıkta etkisi büyüktür.

notifications İş Alarmı kur