23

Antalya Kaş İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Antalya cancel
Kaş cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Antalya Kaş İş İlanları

Türkiye’nin öne çıkan turizm destinasyonları arasında yer alan Antalya, yabancı turist ve yerli turistler tarafından sıkça ziyaret edilir. Antalya’da turizm alanında öne çıkan çeşitli ilçeler bulunur. Antalya’nın; Kaş, Kalkan, Kemer, Konyaaltı, Serik, Belek, Manavgat, Side, Alanya ve Gazipaşa gibi önemli ilçelerinde pek çok firma faaliyet gösterir. Antalya Kaş iş ilanları kategorisinde birçok adaya uygun iş imkanı bulunur. Antalya’da turizm dışında eğitim ve hizmet sektöründe de faaliyet gösteren pek çok firma yer alır. Kaş’ta çalışmak isteyen adaylar, bu alanlarda iş imkanı bulabilir.

Antalya Kaş İş Olanakları

Antalya Kaş bölgesinin sahip olduğu ılıman iklimi ve aktif turizm hayatı sayesinde; restoranlar, oteller, cafeler, barlar ve lokantalar yılın büyük bir bölümünde aktif şekilde faaliyet gösterir. Antalya Kaş otel iş ilanları kategorisinde pek çok seçenek adayların karşısına çıkar. Firmalar tarafından; komi, garson, garson yardımcısı, steward ve restoran müdürü gibi pozisyonlar için sıkça ilan açılır. Ayrıca otellerin mutfak departmanlarında çalışmak isteyen adaylar Antalya iş ilanları arasından bir seçim yapabilir. Mutfak departmanında görev almak isteyen adaylar yetkinliklerine göre bulaşıkçı, fırıncı, aşçı, soğukçu, tatlıcı, mezeci ve pideci gibi pozisyonlarda çalışabilir. Otellerin resepsiyon departmanlarında ya da muhasebe departmanlarında görevlendirmek üzere, muhasebe veya turizm ve otel işletmeciliği bölümlerinden mezun adaylar aranır. Turizmin yanı sıra bölgede faaliyet gösteren çeşitli firmalar tarafından masöz, sosyal medya uzmanı, yat tasarım mühendisi, dijital pazarlama uzmanı, sigorta danışmanı ve gayrimenkul satış danışmanı pozisyonlarında da pek çok personele istihdam sağlanır. Yetkinliklerine ve mezun olduğu okula uygun bir iş ilanına yapılan başvuru, tercih edilme şansınızı büyük oranda artırır. 

Antalya Kaş İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Antalya Kaş bölgesinde hizmet sektöründe ve turizm iş kollarında hizmet veren kafeler, restoranlar, fırınlar ve oteller belirli zaman aralıkları ile personel arayışı içerisinde olur. Otellerin aktif olarak faaliyet gösterdiği Antalya Kaş'ta iş ilanları kategorisinde farklı seçenekler yer alır. Restoranlar ya da oteller; komi, mutfak elemanı, garson ve aşçı gibi unvanlarla görev alacak personeller arar. Antalya Kaş Kalkan iş ilanları arasında bulunan garson ilanlarına başvuracak olan adayların dış görünüşüne özen göstermesi ve ekip arkadaşları ile uyum içerisinde olması gerekir. Antalya Kaş eleman arayan firmalar, adaylardan turizm bölümlerinden mezun olma ya da tecrübe sahibi olması gibi unsurlar talep edebilir. Bunun yanı sıra müşteriler ile birebir temas halinde olan personellerin yabancı dile hakim olması gereken pozisyonlar da karşınıza çıkabilir. Adaylar, iş ilanlarında belirtilen kriterleri incelemeli ve kendisine uygun seçeneklere başvuru yapmalıdır.

Antalya Kaş’ta Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Antalya Kaş bölgesindeki oteller genellikle yaz aylarında aktif olurken ve hizmet sektöründeki firmalar hem kış hem de yaz aylarında faaliyet gösterebilir. Ilıman iklimin bölgeye sunduğu artılar sayesinde turizm sektörü bölgede aktiftir. Turizm ile ekonomisini güçlü tutan Antalya Kaş bölgesinde; eğitim, üretim, tarım ve sanayi alanında da pek çok sektör faaliyet gösterir. Fakat özellikle yüksek sezon olarak tabir edilen yaz aylarında artan eleman ihtiyacı ile Antalya Kaş yatılı iş ilanları kategorisinde firmaların personel arayışları görülür. Antalya Kaş bölgesine her yıl yerli ve yabancı pek çok turist gider. Yabancı turistlere özel olarak yapılan aktiviteler ve bilgilendirmeler farklı yabancı dil bilgisine sahip olan personeller tarafından yapılır. Bu sebeple İngilizce ya da başka dillere sahip olan personeller bölgede kolaylıkla iş fırsatı yakalayabilir. 

Antalya Kaş Bölgesinde Sezonluk İş Bulmak Mümkün mü?

Yaz mevsiminde sıcaklığın yüksek olduğu bölgeler arasında bulunan Antalya Kaş, pek çok farklı sektörde birçok pozisyonda iş fırsatına ev sahipliği yapar. Özellikle de yerli ve yabancı turistlerin bölgeyi sık olarak ziyaret ettiği yaz aylarında, pek çok personele istihdam sağlanır. Bu sebeple bölgede kolaylıkla sezonluk ya da proje bazlı olarak iş bulunabilir. 

Antalya Kaş Yaz Aylarında Artan Nüfus Sebebiyle İş İmkanı Azalır mı ?

Yılın büyük bir bölümünde farklı nüfusa sahip olan Antalya Kaş, yüksek sezonda çok sayıda kişiye hizmet eder. Bu sebeple her sektörden ve her pozisyondan görev alacak personel aranır. Antalya Kaş eleman arayanlar kategorisinde yüksek sezonda restoranlar ve oteller görülür. Restoranlarda ve otellerde çeşitli pozisyonlarda farklı iş imkanları bulunur. 

Antalya Kaş Bölgesinde İş Bulmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Antalya Kaş bölgesinde gerek kariyer anlamında gerekse sezonuluk olarak iş bulmak adına ilk olarak kısa ve öz cümleler ile özgeçmiş hazırlanması gerekir. Özgeçmişin içeriğinde daha önce görev alınan pozisyon ve firmalar, sahip olunan diploma ya da sertifikalar yer almalıdır. Bu bilgilerin yer aldığı özgeçmiş ile iş ilanına başvurulması halinde tercih edilme şansınız büyük oranda artar. 

Antalya Kaş İş İlanları Arasında Freelance İş İmkanları Bulunur mu?

Gelişen teknoloji ile birlikte çeşitli iş kolları ve pozisyonları ortaya çıkar. Birçok firma ofis ortamında personel istihdam etmek yerine home ofis olarak personelleri kendi evinde çalıştırır. Örneğin; çağrı merkezi satış temsilcileri, İnternet bağlantısı ve bilgisayar aracılığı ile evinden çalışabilir. Bu nedenle konumun önemli olmadığı çeşitli freelance iş imkanları Antalya Kaş’taki adaylar için de mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Antalya Kaş İş İlanları nelerdir?

Güncel Antalya Kaş İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel Antalya Kaş İş İlanlarını inceleyebilirsin.

Antalya Kaş İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Antalya Kaş İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Antalya Kaş İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Antalya Kaş İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Antalya Kaş İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Antalya Kaş İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur