18

Antalya Kumluca İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Antalya cancel
Kumluca cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

Antalya Kumluca İş İlanları

Türkiye’nin en geniş sahiline sahip Antalya, Akdeniz bölgesinde bulunur. Türkiye’de bulunan en kalabalık şehirlerden olan Antalya, turizmin başkenti olarak görülür. Yerli ve yabancı turistler tarafından pek çok kez ziyaret edilen Antalya’da birçok kişiye, farklı sektörlerde istihdam sağlanır. Bu sebeple Antalya’da kendini geliştirmek ya da kariyerinde ilerlemek isteyen kişilere uygun, her yetkinlikte iş imkanı bulunur. Antalya, turizmin yanı sıra; gıda, hizmet sektörü ve eğitim gibi sektörlerle de ekonomisini ayakta tutar. Bölge, doğal güzellikleri, temiz havası ve ılıman iklimi sayesinde pek çok şehirden göç alır. Bu sebeple sık aralıklarla çeşitli firmalar tarafından Antalya Kumluca iş ilanları yayınlanır. 

Antalya Kumluca İş Olanakları

Antalya Kumluca bölgesi ılıman bir iklime ve aktif bir turizm sezonuna sahiptir. Bu sayede kariyerini turizm sektöründe ilerletmek isteyen adaylar için pek çok istihdam şansı bulunur. Restoran sektöründe görev almak isteyen bireyler için Antalya Kumluca'da iş ilanları başlığı adı altında, garson, garson yardımcısı, steward ve komi gibi iş pozisyonları bulunur. Ayrıca turizm sektörü içerisinde faaliyet gösteren otel ve restoran gibi alanlarda kariyerinde ilerlemek isteyen adaylar için mutfak bölümü pozisyonunda da iş ilanları açılır. Aşçı ya da aşçı yardımcısı, soğukçu, fırıncı, mezeci, bulaşıkçı ve tatlıcı gibi pozisyonlarda görev almak üzere elemanlara ihtiyaç duyulur. Fakat profesyonel olarak mutfak ya da servis bölümünde görev almak isteyen adaylarda, üniversitelerin Turizm Fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aranır. Bölgede turizm dışında home ofis çalışılabilecek çağrı merkezi temsilciliği, motor kurye, satış danışmanı ve çiçekçilik alanında çalışan ziraat mühendisi gibi iş ilanları da bulunur. Antalya Kumluca ziraat mühendisi iş ilanları çiçekçilik, seracılık ve tarım sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından oluşturulur. Antalya Kumluca yatılı iş ilanları ya da dijital pazarlama uzmanı, masöz, sigorta danışmanı, yat tasarım mühendisi, gayrimenkul uzmanı ve sosyal medya uzmanı gibi alanlarda istihdam edilmek üzere personel aranır.

Antalya Kumluca İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Hizmet sektörü ve turizm alanında faaliyet gösteren restoranlar, kafeler ve oteller belirli zaman aralıklarında istihdam sağlamak için personel arayışı içerisinde olur. Otellerin ve restoranların, kısacası hizmet sektörünün yaygın olduğu bölgede, Antalya Kumluca eleman arayanlar sıklıkla karşınıza çıkar. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları, mutfak elemanı, komi, garson, servis elemanı, steward ve aşçı ya da aşçı yardımcısı gibi departmanlarda görevlendirmek üzere personel arar. Kumluca iş ilanları yeni trend olan motor kurye departmanında, motor kullanmayı bilen ve motor ehliyetine sahip olan personeller de istihdam edilir. Müşteri ile birebir temas içerisinde olan personellerin kişisel bakımına özen göstermesi, diksiyonunun düzgün olması, bazı firmalar tarafından istenen belirli bölümlerden mezun olması gerekliliği ve deneyim aranan kriterlerden bazılarıdır.

Antalya Kumluca İş İlanlarında Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

Antalya Kumluca bölgesi, ılıman iklimi ve doğal güzellikleri sayesinde hem kış hem de yaz aylarında pek çok sektörde hizmet verir. Ilıman ikliminin sunduğu imkanlar sayesinde turizm sektörü de yılın her döneminde aktif olarak hizmet verir. Turizmin başkenti olarak bilinen Antalya’da, turizmin yanı sıra pek çok farklı sektörde de iş ilanı bulunur. Mühendislik, grafik tasarım, gayrimenkul, otomotiv ve eğitim sektörleri gibi pek çok sektörde tüm pozisyonlarda iş bulunabilir. Özellikle de yaz aylarında artış gösteren personel istihdamı, farklı sektörlerdeki iş ilanlarının da artmasına yardımcı olur. Antalya Kumluca iş ilanları bugün ve yılın her döneminde aktif şekilde personel istihdamı için yayınlanır. Tur rehberliği, servis şoförlüğü ve otel müdürlüğü gibi pek çok meslek dalı, firma tarafından yılın her döneminde aranır.

Antalya Kumluca Bölgesinde Sezonluk İş Bulmak Mümkün mü?

Yılın büyük bir kısmında ılıman bir iklime sahip olan nadir şehirler arasında yer alan Antalya Kumluca’da pek çok farklı sektörde değişken çalışma şartları bulunur. Özellikle de yüksek sezon diye tabir edilen yaz aylarında, ihtiyaç duyulan eleman sayısı pek çok sektörde artar. Güncel Antalya Kumluca iş ilanları içinde, yüksek sezonda part time, yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak pek çok çalışma şekli bulunur. 

Antalya Kumluca Bölgesinde Yaz Aylarında Artan Nüfus Sebebiyle İş İmkanı Azalır mı ?

Antalya Kumluca, yılın belirli zamanlarında değişken nüfusa sahip olur. Antalya, yüksek sezon diye tabir edilen yaz aylarında çok sayıda yabancı ve yerli turiste hizmet eder. Bu sebeple de pek çok sektörde istihdam edilmek üzere personel aranır. Örneğin Antalya Kumluca muhasebe iş ilanları, otel müdürü iş ilanları ve garson iş ilanları gibi çeşitli pozisyonlarda personel istihdam edilir. 

Antalya Kumluca Bölgesinde İş Bulmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Antalya Kumluca şehrinde iş bulmak için öncelikle tüm bilgilerin yer aldığı bir öz geçmiş hazırlanması gerekir. Öz geçmişin içeriğinde, adayın sahip olduğu uzmanlık alanları, belgeler, mezun olduğu okul ve diplomaların yer alması gerekir. Bu sayede başvurunuzun Antalya Kumluca eleman arayan firmalar tarafından incelenme ihtimali ve işe alınma ihtimaliniz artar.

Antalya Kumluca İş İlanları Arasında Freelance İş İmkanları Bulunur mu ?

Antalya, Türkiye’nin en kalabalık şehirleri arasında yer alır. Bu sebeple de pek çok farklı sektörden iş bulma imkanı oldukça yüksektir. İlerleyen teknoloji ile birlikte home ofis ve freelance gibi ofis dışı çalışabilme seçenekleri de artar. Antalya turizm iş ilanları arasında uzmanlık alanı ya da mezun olunan alana bağlı olarak çeşitli iş imkanı bulmak oldukça kolaydır. 

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel Antalya Kumluca İş İlanları nelerdir?

Güncel Antalya Kumluca İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel Antalya Kumluca İş İlanlarını inceleyebilirsin.

Antalya Kumluca İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

Antalya Kumluca İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

Antalya Kumluca İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

Antalya Kumluca İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time Antalya Kumluca İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time Antalya Kumluca İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur