701

İstanbul(Avr.) Beşiktaş İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Beşiktaş cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 14 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş İş İlanları

Beşiktaş, İstanbul’un en işlek ve merkezi yerlerinden bir tanesidir. Eğlence, kafe ve mağaza sektörlerinin yoğunluğu gibi aynı zamanda çoğu ajans ve şirkete de ev sahipliği yapar. İstanbul’un çeşitli yerlerine gitmek için de ulaşım kolaylığı sağlayan Beşiktaş her alanda kolaylık sağlayan bir yerdir. Vapur iskelesi sayesinde de rahatlıkla Avrupa yakasından Asya yakasına geçebilirsin. Pek çok işyerine yaptığı ev sahipliği sayesinde kendi alanına uygun sektörlerde iş seçenekleri bulabilirsin. İstanbul Beşiktaş iş ilanları arasında satış danışmanı, grafik tasarım uzmanı, tercümanlık ve muhasebe uzmanı gibi çeşitli pozisyonlar mevcuttur. Farklı sektörlerde iş imkanı sağlayan Beşiktaş, İstanbul’un diğer merkezi yerlerine yakın olması özelliğiyle de öne çıkar. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş İş İlanlarında Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde kalabalık nüfus ile her sektöre yönelik ihtiyaç artar. Tarihi yerleri, gezilecek yerleri, eğlence sektörünün artması ve turistik değerlerin artması ile pek çok farklı sektör ön plana çıkar. Özellikle part time işlerin yoğunluklu olduğu sektörleri ile dikkat çeker. Öğrenci isen kendine uygun part time ve herhangi bir diploma gerektirmeyen işler bulabilirsin. Kalabalığı ile sıklıkla mola verilen kafelerde ve mekanlarda öğrenciler için garsonluk iş ilanları öne çıkar. Staj programı görüyorsan ve part time bir işe ihtiyacın varsa yine Beşiktaş iş ilanları arasından kendine uygun bir sektör bulabilirsin. Önce çıkan sektörler arasında mağazalarda bulunan pozisyonlar örnek verilebilir. Satış danışmanı, pazarlama müdürü, muhasebe uzmanı ve bölge sorumlusu gibi pek çok farklı pozisyonu güncel Beşiktaş iş ilanları arasında bulabilirsin. İlgili bölümlerden mezun olduğun takdirde sağlık, inşaat, mühendislik, bilgisayar programcılığı gibi kendine uygun bir sektörde çalışabilirsin. Bazı şirketler çalışma alanında kadın-erkek çalışma oranının eşit olmasını ister. Eğer Beşiktaş iş ilanları bayan kategorisini seçersen sana uygun olarak genellikle kadınların tercih ettiği alanlarda iş bulabilirsin. Bir diğer filtreleme seçeneği olan Beşiktaş iş ilanları bay kategorisinde ise genellikle erkeklerin tercih ettiği alanlarda iş bulman mümkün olur. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş İş İlanlarına Başvururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beşiktaş eleman arayan firmalar ilanlarını yayınlarken belirli kriterler sıralar. Bu ilanlara başvuru yapmadan önce senin de dikkat etmen gereken bazı noktalar bulunur. 

  • Mezun olduğun bölümüne uygun bir iş ilanına başvuru yapman olumlu sonuçlar almana yardımcı olacaktır. Bu yüzden CV kısmında yazan bölümünle ilişkili bir meslek dalında başvuru yapabilirsin.
  • Başvurundan önce firmaya göndereceğin CV’nin eksiksiz ve aranan kriterlere uygun olup olmadığına dikkat etmen gerekir. Bilgilerini göndermeden önce son bir kez kontrol etmen faydalı olur. 
  • İstanbul iş ilanları arasından başvuru yaptığın firma hakkında önceden bilgi sahibi olarak işinin gerektirdiklerine hakim olabilirsin. Şirketin misyonunu ve vizyonunu araştırarak deneyimlerine neler ekleyebileceğin hakkında bilgi sahibi olabilirsin.
  • Başvuru yaptığın yerin tam adresini öğrenerek sana ne kadar uzaklıkta olduğunu öğrenebilirsin. 

Bu dikkat etmen gereken kriterler doğrultusunda kariyer.net’ten başvurunu tamamlayabilirsin. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş İş İlanlarında Hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

Her sektörün kendine özel çalışma sistemi, alanı ve saati bulunur. Bu çalışma saatleri pozisyonlara göre değişiklik gösterir. Tam zamanlı, part time, dönemsel, stajyer ya da serbest zamanlı olarak çalışma saatlerini filtreleyebilirsin. Öğrenciler için en uygun olan stajyer, part time ve dönemsel iş ilanları bulunur. İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları içerisinde farklı çalışma şekilleri ile çalışabilirsin. Evden çalışmak istiyor ve bu disiplinde ilerlemek istiyorsan freelance işler tercih edebilirsin. Freelance çalışma şekline sahip bir pozisyonda genel olarak ne kadar çalışman gerektiğini kendin belirleyebilirsin. Beşiktaş iş ilanları yoğunluklu olarak tam zamanlı pozisyonlardan oluşsa da filtreleme seçeneği sayesinde yarı zamanlı ya da part time işler bulabilirsin. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş’ta nasıl iş bulunur?

Beşiktaş iş ilanı kategorisinde kendine uygun pek çok iş bulabilirsin. Seçtiğin pozisyon için gerekli eğitim ve bilgiler sahipsen iş ilanına başvuru yapabilirsin. Özellikle eğlence sektörünün yaygın olduğu Beşiktaş’ta kendine uygun bir iş bulman çok kolaydır. İşinde aradığın özelliklere göre filtreleme yaparak kendi kriterlerini belirleyebilirsin. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş’ta nasıl çalışılabilir?

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş’ta çalışmak için öncelikli olarak istediğin işe uygun bir ilan bulman gerekir. Bu ilanda, CV’nde olması gereken özellikler yazar. Eğer buradaki kriterlere uygunsanız başvurunuzu tamamlayabilirsin. Olumlu dönüş aldığın iş ilanının mülakatına giderek bir sonraki adıma geçebilirsin. Part-time ya da tam zamanlı iş seçenekleri sayesinde kendine uygun işi bulabilirsin. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş’ta sezonluk iş bulmak mümkün müdür?

Levent iş ilanı pek çok farklı çalışma şekilleri sunar. Kimisi tam zamanlı çalışırken kimisi part time çalıştırır. Beşiktaş’ta özellikle öğrenciler için yaz aylarında çalışabilecekleri pek çok iş imkanı sunulur. Eğer öğrenciysen kafelerde ya da mağazaların bazı bölümlerinde çalışma imkanı bulabilirsin. Sadece öğrenciler değil aynı zamanda bazı yerlerin dönemlik işleri için de iş ilanları bulunur. 

İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş iş ilanlarına kimler başvurabilir?

Beşiktaş iş ilanları kategorisinde pek çok kritere açık iş bulunur. Gerekli yerlerden gerekli eğitimleri alan, iş ile ilgili bölümlerden mezun olan herkes pozisyona uygunsa iş ilanlarına başvuru yapabilir. Beşiktaş eleman arayanlar iş ilanlarında karşı tarafın hangi özelliklere sahip olması gerektiğini belirtir. Sen de bu özellikleri taşıdığını düşünüyorsan uygun işe kariyer.net’ten başvurunu yapabilirsin. 

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Beşiktaş'ta nasıl iş bulabilirim?

İstanbul Beşiktaş iş ilanlarına link üzerinden kolayca erişebilirsin. Ya da Kariyer.net web sitesinden filtreleme yaparak bulabilirsin. Bu işlem sırasında ülke - şehir - ilçe seçeneğinde; İstanbul Avrupa yakası ve Beşiktaş seçeneklerini tercih etmelisin. Arama sonucu elde ettiğin ekrandan ilgini çeken ilanı açıp Başvur tuşu ile işlemini yapabilirsin. Başvuru yapabilmen için Kariyer.net'e üye olman ve platform üzerinden bir özgeçmiş hazırlaman gerekir.

İstanbul Beşiktaş'ta evime yakın işi nasıl bulabilirim?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde yaşıyor ve sana yakın bir adreste çalışmak istiyorsan iş ilanlarını ararken, Ülke - şehir - ilçe seçeneğinden Beşiktaş'ın yanı sıra; Şişli, Kâğıthane, Beyoğlu ve Sarıyer gibi yakın ilçeleri tercih edebilirsin. Böylece İstanbul trafiğine maruz kalmadan rahat bir şekilde işe gidebilirsin.

İstanbul Beşiktaş iş ilanları en çok hangi sektördedir?

Beşiktaş ilçesi İstanbul'un ticari açıdan yoğun olan Avrupa yakasında bulunur. Bu sebeple de çok sayıda sektöre ev sahipliği yapan bir ilçedir. Beşiktaş bölgesinde en çok; Bilişim, Turizm, Hizmet, Danışmanlık ve Sigortacılık Eğitim sektörleri ilan verir. Bu sektörlerde dönemsel değişiklikler olabilir.

İstanbul Beşiktaş en kazançlı işler nelerdir?

İstanbul Beşiktaş ilçesinde çok sayıda iş pozisyonu bulunur. Bu işlerin kazançları; firmaya, tecrübeye ve yapılan işe göre değişir. Ancak genel olarak; yöneticilik, müdürlük pozisyonları ve uzmanlık sahibi olmayı gerektiren pozisyonlar en kazançlı işler arasında yer alır. İlanlardaki ücret bilgisine göz atarak fikir edinebilirsin.

notifications İş Alarmı kur