272

İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları

1 şehir seçildi arrow_drop_down
1 ilçe seçildi arrow_drop_down
search


search
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

İstanbul(Avr.) cancel
Silivri cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 6 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

İstanbul Avrupa Yakası Silivri İş İlanları

Trakya bölgesinin İstanbul’a bağlı büyük ilçelerinden biri olan Silivri, Avrupa Yakası’nda konumlanır. Büyük ilçelerden biri olan Silivri, sunduğu istihdam ağı ile geniş bir kitleye hitap eder. İlçede bulunan fabrikalar ve işletmelerde çeşitli pozisyonlar ile görev alabilirsin. Elektrik elektronik mühendisi, bilgisayar mühendisi, yazılım mühendisi ve makine mühendisi gibi unvanlar ile ilçedeki fabrika ve üretim atölyelerinde çalışabilirsin. Meslek yüksekokulu ve meslek lisesi mezunları tekniker ve teknisyen unvanları ile Silivri mahallelerinde yer alan işletmelerde görev alabilir. Silivri iş ilanları ile kadın ve erkeklere farklı sektörlerde çalışma fırsatı sağlar. İstanbul Silivri iş ilanı seçeneklerinde ilkokul mezunu adaylardan lisans mezunlarına kadar geniş bir yelpaze bulunur. Silivri iş arayanlar yeteneklerine göre ilçenin farklı kurumlarına yerleşebilir.

İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de Öne Çıkan Sektörler Nelerdir?

İstanbul’un Avrupa Yakası ilçelerinden biri olan Silivri, farklı sektörlere ev sahipliği yapar. İlçede görev alabileceğin farklı iş fırsatları bulunur. Stajyer, yeni başlayan, uzman ve yönetici seviyesindeki pozisyonlar ile Silivri’de yer alan işletmelerde görev alabilirsin. Silivri iş ilan yayınlarında bazı sektörler ön plana çıkar. Kırsal alanların geniş olduğu ilçede tarım ve hayvancılık faaliyetleri geniş istihdam sağlar. Ticaret, hizmet ve sanayi sektörleri ilçede ön plana çıkan istihdam kaynakları arasında yer alır. İstanbul Avrupa Yakası iş ilanları arasında hizmet sektörü konaklama ve yeme içme faaliyetleri ile dikkat çeker. Silivri iş ilanı bayan ve bay adaylar hizmet sektöründe temizlik görevlisi, aşçı, garson, resepsiyon görevlisi ve şoför olarak görev alabilir. Tam zamanlı, dönemsel ve part time çalışma şekilleri bu pozisyonlarda mevcut. Silivri'de iş ilanları bayan ve bay adaylar için çeşitli fırsatlar sunulur. Adaylar, sahip oldukları yeteneklere göre işveren kurumların farklı departmanlarında görev alabilir. Silivri'de iş ilanları arasından inceleme yaparak CV’ne uygun pozisyonlara başvuru yapabilirsin. İlçede öne çıkan sektörler ticaret, tarım ve hizmet sektörü. Bu sektörlere çalışan yüzlerce firma ilçede geniş bir istihdam sağlar. Farklı eğitim seviyelerine sahip adaylar Silivri iş ilanları yeni fırsatları değerlendirerek gelir elde edebilirler. Ayrıca, kimya ve kozmetik sektörüne çalışan işletmeler ilçenin farklı noktalarında bulunur. Kimya mühendisi, tekniker, kimyager gibi unvanlar ile ilçedeki kimya firmalarında görev alabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası Silivri İş İlanlarına Başvururken Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Silivri iş ilanları bayan ve bay adayların başvurabileceği farklı seçeneklere sahip. İş başvurusu yaparken dikkat etmen gereken bazı durumlar vardır. Bu durumlara dikkat etmek, mülakata davet edilme ihtimalini ve doğru pozisyona yerleşme olasılığını arttırır. İstanbul iş ilanları seçeneklerini incelerken açık pozisyonun niteliklerini ve görevlerini dikkate alman gerekir. Dikkatli inceleyerek yapacağın başvurular ile doğru bir pozisyona yerleşebilirsin. 

  • Silivri iş ilanları erkek adaylar için belirtilen pozisyonlarda başvurularda erkek adaylar değerlendirilir. Kadın adayların başvuruları bu kritere sahip ilanlarda değerlendirilmeyebilir.
  • İş ilanlarında belirtilen çalışma adresi ve çalışma şeklinin uygunluğu başvuru sürecinde dikkat etmen gereken durumlar arasında yer alır. 
  • Eğitim ve mesleki yeterliliğinin işverenlerin ilanda belirttiği niteliklere uygun olması önemli. İşverenlerin belirttiği nitelikleri karşılayacak yeteneklere sahip olman mülakata davet edilme sürecini olumlu etkiler.  

İstanbul Avrupa Yakası Silivri İş İlanlarında Hangi Çalışma Şekilleri Bulunur?

İstanbul Silivri iş ilanları adaylara farklı pozisyonlarda ve çalışma şekillerinde görev alma fırsatı sağlar. Silivri iş ilanları bay ve bayan ilanlarında tam zamanlı ve part time iş fırsatları bulunur. İlçede tam ve yarı zamanlı iş fırsatlarının dışında farklı çalışma koşullarında görev alabilirsin. Dönemsel ve freelance çalışma şekilleri ile Silivri’de yer alan işletmelerin çeşitli departmanlarında çalışabilirsin. Dönemsel çalışma şekli genellikle aylık ve yıllık çalışma süreleri kapsar. Dönemsel çalışanların ödemeleri çalışma süresine göre aylık veya haftalık olarak hesaplanır. Grafiker, yazılım uzmanı ve editör pozisyonu ile freelance olarak ilçede görev yapabilirsin. Freelance işlerden elde edeceğin kazanç iş bütçesine göre farklılık gösterir. Kariyer.net üzerinden güncel Silivri iş ilanları çeşitli pozisyonlarına başvuru yapabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de nasıl iş bulurum?

İstanbul Silivri’de yeteneklerine göre farklı firmalarda görev alabilirsin. Part time, tam zamanlı ve dönemsel çalışma şekilleri ile kimya, hizmet, tarım ve turizm gibi sektörlerin açtığı ilanlara başvuru yapabilirsin. Güncel iş fırsatlarına ulaşmak için Kariyer.net’i kullanabilirsin. Platform üzerinden CV oluşturarak iş ilanı yayınlayan kurumlara kolaylıkla başvuru yapabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası Silivri ilçesinde yatılı olarak çalışılabilir mi?

İstanbul Avrupa Yakası Silivri ilçesinde yatılı olarak çalışabileceğin farklı pozisyonlar bulunur. Bekçi, hizmetçi, bakıcı ve aşçı gibi hizmet sektörü pozisyonları ile yatılı olarak ilçede görev alabilirsin. İşverenlerin durumlarına göre oda veya müştemilat imkanları çalışanlara sunulur. Bu pozisyonlar için işverenin isteğine göre yatılı olarak görev alabilirsin.

İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de kafe çalışanı ihtiyacı bulunur mu?

Silivri, gelişen turizm ve hizmet sektörü ile ön plana çıkar. Kafelerin sıklıkla ön plana çıktığı ilçede kafe çalışanı olarak yıl boyunca görev alabilirsin. Aşçı, kasa görevlisi, mağaza müdürü, garson ve vale olarak çalışabilirsin. Part time ve full time çalışmaya uygun bu pozisyonlar, iş arayanlara farklı fırsatlar sunar.  

İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de vasıfsız iş imkanları nelerdir?

İstanbul Silivri’de vasıfsız eleman pozisyonu ile fabrika, atölye, market, mağaza ve hastane gibi işletmelerde görev alabilirsin. Tecrübesiz ve ilkokul mezunları için uygun bir pozisyon olan vasıfsız eleman iş ilanları ile farklı görev elde edebilirsin. Ayrıca, iş tecrübesi kazanmak için bu pozisyona başvuru yapabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Güncel İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları nelerdir?

Güncel İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Tarih'' kategorisinin altında bulunan ''Bugünün ilanları'' seçeneğini işaretleyerek bulabilir ve en güncel İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanlarını inceleyebilirsin.

İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanlarına Kariyer.net'te nasıl başvurabilirim?

İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanlarını Kariyer.net'te listeleyebilir ve sana en uygun pozisyonları inceleyebilirsin. Sana en uygun iş ilanlarına hesabına giriş yaparak veya 1 dakika içinde hızlıca hesap oluşturduktan sonra başvurabilirsin.

İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları için hangi nitelikler aranmaktadır?

İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanları için aranan nitelikler iş ilanlarında detaylı olarak yer almaktadır. İş ilanlarında bulunan ''Genel Nitelikler ve İş Tanımı'' bölümünden, adaylarda aranan nitelikleri detaylıca inceleyebilirsin. Ayrıca ''Aday Kriterleri'' bölümünden de tecrübe, eğitim, askerlik ve ehliyet gibi istenilen şartları öğrenebilirsin.

Part time İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanlarını nasıl bulabilirim?

Part time İstanbul(Avr.) Silivri İş İlanlarını ''Filtreler'' bölümünde yer alan ''Çalışma Şekli'' kategorisinden ''Yarı zamanlı / Part Time'' seçeneğini tıklayarak keşfedebilirsin. Ayrıca dönemsel, proje bazlı, serbest ve tam zamanlı iş ilanlarını da yine bu alandaki seçenekleri tıklayarak keşfedebilirsin.

notifications İş Alarmı kur