3294

Yönetici İş İlanları

Şehir seçin arrow_drop_down
İlçe seçin arrow_drop_down
searchsearch
Seçili Filtreler (2)Filtreleri Temizle

Üst düzey yönetici cancel
Orta düzey yönetici cancel
Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.

İlanları konuma göre filtrele!

Hiçbir ilanı kaçırma!
Bu aramana uygun yeni bir ilan yayınlandığında ilk senin haberin olsun.
Şu an 66 sayfa içerisinden 1. sayfadasınız

Yönetici İş İlanları

Her şirketin işlerini en iyi şekilde yönetebilecek kişilere ihtiyacı olur. Şirketin işlerinin düzenli bir şekilde yürütülmesi ve ekibin koordine edilmesi son derece önemlidir. Bu sebeple iş dünyasında; deneyimli, işinde üst düzey bilgiye ve liderlik vasfına sahip yöneticilere ihtiyaç duyulur. Alanında kendini geliştirmiş ve liderlik vasfına sahip olan kişiler, yönetici olarak çalışabilir. Sistemi kuran ve süreçleri yöneten kişilere; kurumsal firmalarda, fabrikalarda ve hemen hemen her iş yerinde ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaç dahilinde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden; sanayi ve ticaret sektöründe, bilişim sektöründe, tekstil sektöründe ve gıda sektöründe yer alan firmalar tarafından yönetici iş ilanları yayınlanır. Çay satış ve pazarlama müdürü, insan kaynakları müdürü, yazılım geliştirme yöneticisi gibi pozisyonlarda çalışacak kişiler sistemi denetleyerek işlerin sorunsuz ilerlemesini sağlar..

Yöneticilik Yapmak İçin Hangi Yeteneklere Sahip Olunmalı?

Herhangi bir sektörde yöneticilik yapacak kişilerin birtakım yeteneklere sahip olması gerekir. Şirketlerde yönetici olarak çalışmak için liderlik vasfına sahip olmak son derece önemli olur. Kocaeli, İstanbul, Manisa ve Bursa gibi illerde turizm ve ticaret sanayi sektörü, iç ve dış ticaret gibi alanlarda yöneticilik yapacak kişiler belli bir tecrübeye sahip olmalıdır. Elindeki tüm kaynakları çalıştığı kurumun hedefleri doğrultusunda en verimli şekilde değerlendiren yöneticiler aynı zamanda stratejiler belirler. Yeni kaynaklar yaratarak hedefleri doğrultusunda geleceği planlayan yöneticilerin sahip olması gereken özellikler arasında ekibini en iyi şekilde organize etmesi de yer alır. Verimli işler ortaya çıkarması gereken yöneticiler, işlerin belirli plan çerçevesinde sürdürülmesini sağlar. Disiplinli bir şekilde işleri planlayan, organize eden ve ekibine liderlik eden yöneticiler, etkili iletişime sahip olmalıdır. Kararlı, müşterilere en iyi şekilde anlayan, iletişim kuran, iş ve yaşam dengesini ayarlayan kişiler Türkiye’deki orta düzey yönetici iş ilanları İstanbul gibi birçok şehirdeki ilanlara başvuru yaparak sektörde yönetici olarak çalışabilir. Sanayi ve ticaret şirketlerinde kalite kontrol müdürlüğü gibi alanlarda çalışan kişiler, kontrol faaliyetlerini yöneterek ortaya çıkan işlerin denetimini gerçekleştirir. Aynı zamanda bu süreçteki raporlarında hazırlanması, bu alandaki yöneticinin görevleri arasında yer alır. Dolayısıyla analiz etme ve raporlama becerileri yöneticiler için önemlidir. İnsan kaynakları direktörü olarak çalışacak kişiler ise yürütme, yönetme ve delege etme görevlerini üstlenir. Projeler üreterek girişimlerde bulunan insan kaynakları direktörü, lider olarak tüm bu sürecin uygulanmasını sağlar. Yöneticilerin sorumlulukları fazla olduğu için genellikle yoğun çalışırlar. Bu yüzden zaman yönetimi ve çözüm üretme kabiliyeti yöneticilerin en çok ihtiyaç duyduğu özelliklerdir.

Yönetici İş İlanlarında Hangi Detaylara Dikkat Edilmeli?

Yönetici pozisyonunda şirket ve holding gibi yerlerde çalışmak isteyen kişilerin, yayınlanan iş ilanlarını incelerken dikkat etmesi gereken detaylar vardır. Aday, firmanın ilanda belirttiği niteliklere sahip olup olmadığını değerlendirmelidir.. Yayınlanan ilanlardaki genel nitelikler ve iş tanımları dikkatlice okunarak bu iş tanımlarına uyan ve genel niteliklere sahip olan kişiler yönetici iş ilanlarına başvuru yapabilir. Aynı zamanda aday kriterleri ve pozisyon bilgileri, yönetici iş ilanları ankara gibi başlıkları incelerken dikkat edilmesi gereken unsurlar arasında yer alır. Şirketin sizden istediği tecrübe ve eğitim seviyesine sahipseniz bu işlere başvuru yapabilirsiniz. Aynı zamanda çalıştığınız firma sektörüne uyan deneyime ve bilgi birikimine sahip olmanız avantaj sağlar. Çalıştığınız departman, çalışma şekli, pozisyon seviyesi, personel sayısı ve ülke de ilanda başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında ön plana çıkar. Bazı şirketler uzaktan çalışacak kişiler ararken bazı şirketler de bulunduğu şehirde ikamet eden ve ofiste çalışacak personele ihtiyaç duyar. 

Yönetici Olarak Çalışan Kişi Ne İş Yapar?

Bir şirkette yönetici olarak çalışacak kişiler genel olarak işlerin yürütülmesi ve ekibin denetlenmesi konusunda görev ve yükümlülüğü bulunur. Sanayi sektöründe kalite müdürlüğü yapan kişiler; işlerin denetimini, kalite kontrol faaliyetlerini yönetir. Aynı zamanda tüm süreç ve talimatların standartlara uygunluğunu denetler. İnsan kaynakları yöneticisi olarak çalışan kişiler ise şirketin personel alım süreçlerini takip eder ve denetler. Departmanında çalışan personellerin belirli bir plan çerçevesinde faaliyet göstermesini sağlar. Aynı zamanda idari işlerin prosedüre uygun şekilde gerçekleşmesini insan kaynakları departmanı ve bağlamında yöneticisi kontrol eder. Sigorta şirketlerinin açtığı üst düzey yönetici iş ilanları için başvuru yaparak provizyon yönetmeni olarak çalışacak kişiler ise provizyon performansını periyodik olarak takip ederek raporlar. Aynı zamanda teknolojik ve stratejik projelerin gelişim, test ve analiz süreçlerinde görev alır. Şirketlerde müdürlük, yöneticilik yapacak kişiler planlama, raporlama, organizasyon ve kontrol konusunda sonuç odaklı çalışır. Ekibi en iyi şekilde yöneterek onları yönlendiren yöneticiler şirketi sağlıklı şekilde ileriye taşımakla yükümlü olur.

Yönetici Olarak Nerelerde Çalışabilirim?

Firmaların hemen hemen tamamı yöneticilere ihtiyaç duyar. Bu kapsamda çeşitli sektörlerde yönetici olarak çalışılabilir. Yönetici estetisyen iş ilanları için uygun adaylar, başvuru yaparak bu iş yerlerinde yönetici ve müdür olarak çalışabilir. Aynı zamanda sanayi ve ticaret sektöründe, holdinglerde, bilişim sektöründe çalışabilirsiniz. Diğer yandan tekstil firmalarında, gıda sektöründe ve otellerde teknik servis müdürü gibi pozisyonlarda faaliyet gösterilebilir. İnşaat, sanayi ve ticaret sektörlerinde bütçe ve raporlama şefi olarak çalışılabilir. Dış ticaret anonim şirketlerinde ise çay satış ve pazarlama müdürü gibi pozisyonlarda yöneticilere ihtiyaç duyulur.

Yönetici İş İlanları İçin Hangi Eğitim ve Belgeler Gerekir?

Yönetici ve yönetici asistanı iş ilanları yayınlayan şirketlerde çalışmak için ilgili alanlardan mezun olmanız gerekir. Örneğin; sanayi şirketlerinde çalışmak için sanayi ve ekonomi gibi bölümlerden mezun olmanız şarttır. Raporlama ve geliştirme yapacak şekilde, ileri seviyede MS Office Excel bilgisine sahip olmanız işveren tarafından talep edilir. Aynı zamanda erkek adaylar için görevlerini askerlik görevini tamamlamış olma şartı koşulabilir. Planlama, raporlama yapılacak olan tekstil firmalarında çalışmak için ofis programları bilindiğine dair belgeler gerekebilir. Yönetici iş ilanları için başvuru yaptıktan sonra talep edilen belgeler, firmaya ve pozisyona bağlı olarak değişebilir.

Yönetici İş İlanlarının Çalışma Ortamı ve Koşulları Nelerdir?

Şirketlerde yöneticilik yapmak için ilgili alanlardan mezun olmak gerekir. Yönetici iş ilanları için başvuru yaptığınızda çalışma ortamı ve koşulları şirketlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Genel olarak şirketlerde yönetici ve müdür pozisyonunda çalışacak kişilerin çalışma ortamları ofistir. Restoran yönetici iş ilanları kapsamında işe girenler ise restoran ve otellerde çalışır. Bunun yanı sıra sahada denetim yapacak olan yöneticiler, iş yerlerinin anlaştığı bölgelere seyahat edebilir. Bu kişilerin çalışma koşulları genel olarak iş tanımına ve pozisyon bilgisine bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Yönetici Olarak Çalışmak İçin İş Olanakları Nelerdir?

Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Bursa, Manisa gibi önde gelen illerinde yönetici olarak çalışabileceğiniz pek çok farklı firma bulunur. Örneğin, sağlık sektöründeki ve turizm sektöründeki şirketler, bünyelerinde çalıştırmak üzere yöneticilere ihtiyaç duyar. 

Sıkça Sorulan Sorular

Yönetici iş ilanlarını nasıl bulabilirim?

https://www.kariyer.net üzerinden yönetici iş ilanlarına çok kolay bir şekilde ulaşabilirsin. Bunun için panel üzerindeki “pozisyon seviyesi” filtresini kullanabilirsin. Kriterlerine uygun olan yönetici iş ilanlarına vakit kaybetmeksizin başvuru yapabilirsin. Başvurunun kabul edildiği, firma tarafından özgeçmişinin görüntülendiği ve başvurunun firma tarafından olumlu değerlendirildiği durumlarda Kariyer.net bildirimi alırsın.

En kazançlı yönetici iş ilanları nelerdir?

İş arama sayfalarındaki yönetici iş ilanlarının her birinin ilan ayrıntısında firmanın aradığı pozisyon için belirttiği ücret yer almaktadır. Bu ücret tekliflerini inceleyerek seni tatmin edip etmeyeceğine karar verebilirsin. En kazançlı olduğunu düşündüğün iş ilanına başvuru yaparak kazancını artırabilirsin. 

Yönetici iş ilanları en çok hangi şehirlerdedir?

Panel üzerindeki filtreleri kullanarak yönetici iş ilanlarının hangi şehirlerde yoğunlukta olduğunu görebilirsin. Şehir isimlerinin yan kısmında kaç adet yönetici iş ilanının yayında olduğunu anlayabilirsin. Bu sayede adresine en yakın yönetici iş ilanlarının hangisi olduğunu tespit edebilir, evine en yakın iş ilanına kolayca başvuru yapabilirsin.

Yönetici iş ilanına kimler başvurabilir?

Yönetici iş ilanlarına kariyer.net platformuna üye olan herkes başvuru yapabilir. Fakat yapılan başvurunun olumlu değerlendirilmesi için firmanın aradığı kriterlere uygun olmak gerekir. Bu kriterleri baz alarak yapacağın başvurularda firmadan olumlu yanıt alma ihtimalin daha yüksektir. Etkili bir özgeçmiş hazırlayarak tüm kabiliyet ve niteliklerine bu özgeçmişte yer verebilirsin. Bu sayede hayalini kurduğun iş ilanlarına kabul edilme ihtimalin artar. 

notifications İş Alarmı kur